Skocz do zawartości

Wiz: koncept domu na wodzie


Kluś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przedstawiam koncepcję domu mieszkalnego na wodzie (w porcie).

Jestem świadomy niedociągnięć technicznych rendera. Zaprzestałem jednak dalszej pracy nad scenami z powodu ograniczeń sprzętowych..:)

 

zew3ccz9.th.jpgzew2studyjne3po3.th.jpgstudyjne4bnb9.th.jpgstudyjne5bbec3.th.jpg

 

everl1rg0.th.jpg

 

 

3ds max8, vray, ps

Proszę o konstruktywną krytykę (dotyczącą 3d..).

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

"concept domu na wodzie"

jak dla mnie to "concept platformy", szkoda że nie dom pływa, a nie pływająca platforma z czymś dowolnym na pokładzie....

jakoś nie trafia to do mnie.....

trochę łamią się "ściany"?? przy pokładzie i podłoga niedopasowana do szkła... może trzeba było olać podłogę w domku i zostawić tą pokładową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do technicznych spraw to :

-odbicia za mocne na platformie I

-fotki otoczenia słabej jakości..

wnętrze platformy wygląda okropnie.. ponieważ: modele boxowate , mapowanie nie dokładne, i ogólnie render (oświetlenie)

 

podoba mi się kwiatek... ale chyba gdzieś już go widziałem :p

i fajnie wyszły rendery zewnętrzne (te z deskami ale bez fotek)

 

 

a co do spraw.. tych innych Oo :

to szkło mi nie pasuje... bał bym się że ktoś będzie mnie podglądać.. jakiś nurek czy coś...

i w Polsce np by to sie nie sprawdziło.. bo wody nie są "idealnie czyste" ;)

 

i trochę nie rozumiem dlaczego jest tam wanna na zewnątrz.. i deska klozetowa w podłodze Oo

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Holandii istnieją całe osiedla na pływających platformach..

taki obiekt byłby do wynajęcia w upalne dni i miałby służyć wyłącznie hedonistycznym celom:)

postanowiłem w tej pracy troszkę odlecieć.. czasem pomaga to uniknąć rutyniarstwa w następnych projektach. taki reset..:)

dzięki za odp

ps. to nie wanna tylko jacuzzi hehe:)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! Rendering słabiutko trochę, wykonanie też jeszcze ciut by można poprawić. Koncept i ogólny klimat jaki to dla mnie super.

 

Tak btw to kilka moich pytań i może zarazem rad ;)

- czy balustrady na górnym poziomie są na tyle wysokie by nie było zbyt łatwo wypaść?

- jacuzzi nie jest za małe?

- może trochę inne rozwiązanie na schody? taki sposób jest dość niebezpieczny szcególnie jak ktoś lubi sobie wypić ;) tak na bocznej ścianie tego pomieszczenia zamkniętego.

- na spodzie od jacuzzi można byłoby umieścić oświetlenie by taki rondel nie wystawał zwykły :)

- jescze bym walną dolny pokład do tego (sypialnia na bzykanko i dodatkowa toelata z prysznicem ;) ) dookoła szyby z możliwością ich zasunięcia. w miare duże. może szklane dno? nie wiem jak w parktyce z tym ale imo (bez H) ciekawe ;)

 

to nie są uwagi moje tylko porpsotu coś mnie natchneło by napisać własną wizję. chyba narysuję sobie coś takiego... tak czy siak niezła sprawa naprawdę. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to tylko ciekawi szczelność tych drzwi którymi się wchodzi a raczej nurkuje do tego domu po zanurzeniu :D

Jak tam niby miało by sie wchodzić gdy domek by pływał? Przecież by chałpe zalało :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. co do rendera wiadomo.. nie z 1 GB RAMu takie bajery:)! o koncepcji nie ma co już dyskutować. stare dzieje już jak dla mnie:)

ps. dom nie pływa. tylko stoi w porcie na platformie między łodziami

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności