Skocz do zawartości

Silver Award : Shiva


Rekomendowane odpowiedzi

small-shiva4rj3.jpg

 

 

Ilustracja pod okładkę do dema dla http://www.myspace.com/symphonypoland. Przesiedziałem nad tym gdzieś ze trzy wieczory. Miałem dosyć wolną rękę... miała to być kobieca postać z połączeniem "mechanicznego" klimatu. Jako że finalnie wyszło w "lodowatych" barwach - jakoś mi się tak skojarzyło i sam dla siebie nazwałęm tę postać Shivą.

 

http://www.downfall.pl/marduk/shiva.jpg

 

Poprawiona wersja:

 

http://www.downfall.pl/marduk/shiva3.jpg

 

Kolejny Update + przerzuciłem całą pracę horyzontalnie:

 

http://img81.imageshack.us/img81/7899/shiva4rj3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie grało mi tło, więc je szybko zmieniłem (czyt. przerzuciłem horyzontalnie)...

 

Serio jest aż tak źle?? Ja jestem z tej pracy względnie zadowolony. Może nie jest na full skończona, ale mi nie przeszkadzałoby, żeby ją tak jak poniżej zostawić. Pare rzeczy mógłbym w sumie jeszcze wykończyć.

 

 

shiva2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszego? A dlaczego uważasz że to jest złe?

Moim zdaniem praca jest bardzo prosta, ale udana. Kobieta bardzo ładnie wyszła, szczególnie jeśli chodzi o kształty ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh :D nice girl, but . . .

 

prawica "leży" ;), przynajmniej przy takim układzie ciałka tak zacnego, ciężar ciała spoczywa na lewej nodzem zatem wg. mnie prawe biodro powinno być nieco niżej, chyba że cosik pokręciłem, ale cosik z jej prawą "pułkulą" nie tak jest . . .

 

Pracka SUPEREK :D, klimacik fajny . . .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tez ten hełm jest słabszy od pierwszej wersji. Teraz jest troche za bardzo nackane na nim i ten pośladek faktycznie troche się jakby rozciągnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne poprawki. Poprawiłem pośladek i między innymi prawe ramię - Jonasz_Real pisał, że nie pasuje mu jej prawa strona - w sporej części była to chyba wina źle ułożonego prawego ramienia. Przerzuciłem też horyzontalnie... niby niewielka różnica, ale chyba troche lepiej wygląda ;). Mam też w sumie nadzieję, zę to już wszystko ;].

 

shiva4rj3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke anatomia kuleje...

 

Heh - sorry ale troszke mnie coś takiego irytuje. Widzisz co jest źle - napisz co ... rzucenie takiego hasła nic nie pomaga. Najłatwiej jest zarzucić właśnie błędy w anatomii. Przy postaci według porad wykorzystywałem referki ile się dało. Nie twierdze, że już wszystko z anatomii opanowalem - bo tak nie jest, ale wskaż mi idealną anatomicznie postać na ulicy - rozrzuty są spore i nawet niemal idealnemu odwzorowaniu realnej (w pewien sposób charakterystycznej)postaci można zarzucić błędy w anatomii...

 

...pomimo tego mojego wywodu - dzięki za komenty ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym, praca niezła, pomysł i wykonanie , tylko wydaje mi się że ręka za krótka, łokieć powinien byc mniej wiecej ponizej tali, a dłoń w okolicach jednej trzeciej, połowy uda i pośladki, na rysunku wygląda jakby miała jeden sporo większy od drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to już odpowiem i na drugi post ;] ... generalnie długość ręki nie wydaje mi się aby była aż tak rażąca, ale jest efektem tego, że miała być lekko ugięta - moze nie do konca dobrze to oddalem... ale generalnie cały czas się ucze i jestem raczej jeszcze w początkowej fazie drogi.

 

Co do pośladków - było już wcześniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh - sorry ale troszke mnie coś takiego irytuje. Widzisz co jest źle - napisz co ... rzucenie takiego hasła nic nie pomaga. Najłatwiej jest zarzucić właśnie błędy w anatomii. Przy postaci według porad wykorzystywałem referki ile się dało. Nie twierdze, że już wszystko z anatomii opanowalem - bo tak nie jest, ale wskaż mi idealną anatomicznie postać na ulicy - rozrzuty są spore i nawet niemal idealnemu odwzorowaniu realnej (w pewien sposób charakterystycznej)postaci można zarzucić błędy w anatomii...

 

...pomimo tego mojego wywodu - dzięki za komenty ;).

 

 

po pierwsze ma przesuniety srodek ciezkosci.nie wyglada jakby pewnie stala.a reszta to drobne rzeczy ktore daja niespojny obraz anatomi.nie powiem ci jakie bo sam nie jestem z tego dobry.ale to sie czuje, wiec napisalem.napewno nie zeby ci zrobic na zlosc.czasami lepiej zostawic prace i zabrac sie za cos innego.moze pozniej zobaczysz co jest do poprawnienia.narazie twoje zmiany nie ida w dobrym kierunku. niepotrzebnie wyostrzasz i przejaskrawiasz.pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ponownie. Ja to widze mniej wiecej tak:) Wyszko ciut krzywo ale jest 3 cia w nocy i dziobalem myszka. Troche przy zebrach pokombinowalem i plecach. Wydaje mi sie, ze masz ta postac zle oswietlona dlatego sporo rzeczy wyglada plaskich. Niektore czesci ciala "unos" swiatlem ktore na nie pada. Na tylku dodaj go na wiekszej plaszczyznie by go wyokraglic. Podobnie na nogach. Juz sie w to nie chcialem bawic bo jak wspomnialem jest 3 cia w nocy a poza tym sam do tego dojdziesz:) Pozdrawiam:)

5ae8f31adca63fd6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki moze jednak lewy polpupek w dolnej czesci powinien minimalnie zejsc w lewo i jeszcze mniej prawy;) Hehehe mysz to jednak malopracyzyjne narzedzie;) Aha! Sprawdz dlugosc i proporcje kosci ramienia i przedramienia bo troche krotkawa mi sie wydaje. Moge sie mylic dlatego ze wiaze buty na stojaco;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest zakończony etap i nic w tym nie poprawie, a o pośladkach każdy trąbi za każdym razem. Pośladki i tak będzię przysłaniać logo kapeli. Pozatym na takiej zasadzie one nigdy nie wyjdą dobrze... wiem ze troche ten po lewej jest za duży, ale ty ich dobrze nie poprawiłeś - wyszły strasznie płasko, a lewa krawędź pośladka po prawej nie idzie zgodnie z linią kręgosłupa (w mojej pracy tak nie jest). Pozatym nie uwzględniłeś chyba, że nie każdy lubi jak mu się maże po pracy. Trzeba było zakreślić korekte liniami - byłoby sensowniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Marduku. Nie ma co sie obrazac mazaniem po pracy ale po pierwsze nie uwzgledniles jednej podstawowej rzeczy - robilem tak jak mi bylo latwiej. A to dlatego, ze pracuje na dwoch monitorach i kursor myszy mam nastawiony na najszybszy wiec kreslenie liniami po tak malej przestrzeni nawet w powiekszeniu mija sie z celem. Filtrem Liquify mozna jakos sobie poradzic. Dwa - uwaga "na zywo" wygladala by inaczej. Po trzecie jesli tak to obraza Twoja osobe to trzeba z gory zaznaczyc ze mazanie jest niewskazane. Jakos sporo osob mialo zastrzezenia co do jednej rzeczy i z tego co widzialem slowa nic Ci nie pomagaly, wiec wybor byl oczywisty.Co do plaskosci pracy to niestety jest ona plaska i bez moich dodatkow z ktorych na dobra sprawe zrezygnowalem po kilkunatu sekundach z przyczyn wyzej wymienionych.

P.S. Przepraszam, ze chcialem pomoc - obiecuje, wiecej nie bede;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności