Skocz do zawartości

Pojazd 3D: nissan 300zx


BARTUS000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 273
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wpadłem na niesamowity pomysł. zrobie większe rozdzieli i wrzuce na finish. co Wy na to? przeciez jest nawet niezle. nie wiedziałem ze mi to tak dobrze wyjdzie jak zaczynałem robic to auto:) wiem że nie jest to Ameryka ale jak na pierwsze skończone auto:D

proszę o chociaż jedno słowo poparcia, bo i tak już lepiej nie zrobie, poza tym juz mi sie nudzi odpalanie kompa na 1h i łażenie po chacie czekając aż sie skończy render:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee jeśli chodzi o mnie to nie daje pozwolenia :p ale zrobisz jak zechcesz

(powiem tylko że ja astry do FW już ze 3 miesiące nie wrzucam bo po 1000 renderze jeszcze mi nie pasuje to i owo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oświetlenie jako takie jest już całkiem niezłe, ale troche za ciemno jeszcze jest. popracuj jeszcze nad studiem. przde wszystkim przejściem między ścianą, a podłożem jest zdecydowanie za ostre. i cienie na studiu wydają mi się jakieś takie chaotyczne.

 

ale nie jest źle. w porównaniu z tym co było to jest dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pecet chyba nie chcesz mnie wykończyć:D 1000renderów to bym zapomniał jak sie modeluje. widze, że nie ma jakiegoś strasznego sprzeciwu, wiec uznam to za pozwolenie:) poza tym Ty na pewno robisz jeden model auta w kilka dni a ja go robiłem ponad 3 miechy:( a przeciez dobry model to podstawa, trzeba sie nauczyć dobrze modelować i szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BigBen

Pierwsze na co zwraca uwagę ten render to materiał alusków, mam nadzieję że będziesz zmieniał bo powoli zaczyna ładnie wyglądać. Napisz mi w czym robisz i czym renderujesz bo nie mam czasu na przęglądanie tego BIG TOPICA. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te są super i je zostawie, nawet w pimp my ride takich nie robią. sry ze taka jakość ale chyba sie nieda ustawić większej na jpg a bmp na imageshack nie wchodzi.

i juz na 100% nic nie zmienie bo prawie w depre wpadłem jak mi kolejny error si pokazał

41558323ph8.jpgedit: aha to da sie jakoś gdzis wstawić obrazek powyżej 1.5mb bo mie wstawie czegoś takiego do galerii, chyba ze resize zrobie w jakiejs przeglądarce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności