Skocz do zawartości

Silver Award : Wnętrze galerii handlowej


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Faktycznie kolumna tak nie bardzo pasuje. Fajne jest to, że udało Ci się stworzyć "nastrój" takiego dużego centrum, normalnie jak patrze to się czuje przytłoczony przez przedmioty ze sklepów:]. Generalnie pracka jest ok, ale nie wiem czy to tylko ja mam taki fetysz, że nie cierpię "lalek" 2D w fajnych scenkach, wole je oglądac bez życia niż z płaszczakami.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komenty, ta kolumna to część projektu, nawiązuje do architektury miasta, w którym obiekt ma stanąć, zgodnie z wizją architekta musiałem ją wstawić akurat w tym miejscu.

 

pozdrawiam

oltarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ********* :D Szkoda tylko ze nie dodales takich mazów od swiatła ;-) No i nie wiem czemu wstawiłes takie niebo - NIE MA TAKIEGO NIEBA!

 

ps. Wszystkie słowa poza pierwszymi piecioma to taki mój bełkot ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super!! Mi też ta kolumna nie podchodzi, moim zdaniem już lepiej by było, gdybyś ją wywalił, ale żeby zostało to nawiązanie do architektury, to jej głowicę umieścił na tych filarach co są dookoła. Przy okazji było by takie połączenie nowoczesnści z historią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greetings earth creatures :)

 

ładnie wyszło ale nie byłbym sobą gdybym nie wytknął wszystkiego co sprawiłoby że praca byłaby lepsza, subiektywnie oczywiscie.

Po kolei:

 

- barierki na pierwszym planie, za malo detaliczne i nie podoba mi sie materiał

- woda za niebieska, i przez tą jej niebieskosc nie widac zeby cokolwiek odbijała

- cien od drzewek pada tak samo na podloge jak i na boczne scianki klombów (wiem dlaczego tak jest ale lenistwo czeba zwalczać ;) )

- szyba na pierwszym planie wyglada jak pleksi

- niektorzy ludzie w cieniu tak samo jaśni jak ci w sloncu

- piaskowiec (polerowany) wg mnie ciut za malo odbija ale to juz taka moja fanaberia

- to podswietlenie pod sufitem jest za malo zdecydowane, rownie dobrze mogloby go nie byc bo zauwazylem je przez przypadek

a tak poza tym to czepianie sie kolumny ktora na renderze wyszla za****scie a jest wymyslem architekta jest zdeczka nie na miejscu... :) to tyle, ogolnie fajnie...

greets :)

 

ps drzewa i ludzi modelowales? ;)hehe

 

edit: aa no i szyba na dachu tez moglaby wiecej odbijac, nie komentuje jego konstrukcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że się w porę obudziłem ;P Pracka zarąbista. Wg. mnie kolumna jest całkiem całkiem, nie psuje kompozycji czy cuś :P Widać, że scenka żyje ^^

W ogóle ta blondyna w żółtych spodniach ma fajny tyłek ^^

 

Pozdrawiam,

(Budzący się nie w porę) Solo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 3Damator

Jak dla mnie praca pierwsza klasa tylko po lewej stronie tak nackane ze nie widac czy to ludzie czy manekiny i ta kolumna nie potrzebna;P ale poza tym wszystko super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności