Skocz do zawartości

Komóreczka nowa dla Drakuli... o_O


Drakula

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... z racji tego iz doszedlem ostatnio do wniosku ze telefony Sony Ericsson ssa wacka postanowilem sie rozejzec za czyms co spelnia wszelkie wymogi unii eropejskiej. Wybor padl na nokie, bo chyba tylko do tej marki nie mam wiekszych zastrzezen (oprocz progu cenowego o_O). No ale coz - za luksus trzeba placic. Nie znam sie za bardzo na komach, a nie chcialbym kupic sobie czegos, co okaze sie niewypalem...

 

Otoz zalozmy, ze moj budzet to 400-500zl. Chce telefon ktory bedzie robil w miare dobre fotki w rozdzielczosci 640x460 (tak, zeby nadawal sie do robienia zdjec wysylanych pozniej mms'em). Zalezy mi zeby mial takie fajne sluchawki z mikrofonem dzieki ktorym nie trzeba trzymac koma przy uchu - zestaw sluchawkowy to chyba jest. Najbardziej zalezy mi na pojemnosci skrzynki z wiadomosciami - 100smsow w SE to stanowczo za malo. Dobrze by blylo zeby skrzynka byla jak najwieksza. Budzik, kalkulator, programy java i dzwonki mp3 to chyba podstawa juz, wiec nie wspominam o nich. Ogolnie bardzo prosty kom nastawiony na wysylke sms'ow i mm'sow. Chcialbym zeby nie byla to tez cegielka i byl w miare "zgrabny".

 

Ktos jest mi w stanie pomoc? :)

 

 

 

Zapomnialem dopisac dla osob troche mniej rozumiejacych czytany tekst: nie interesuja mnie telefony inne niz nokia. Dzieki za propozycje, ale chce TYLKO I WYLACZNIE nokie -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja polecam wszystkie telefony Neca jestem uzytkownikiem od dawna i bardzo je sobie cenie, solidne, wszystko majace i WYTRZYMALE :)

 

co do samsunga chcialem kupic d800/d900 wiec jak najbardziej rowniez polecam

 

http://www.allegro.pl/item162887108_ekskluzywny_nec_n923_mniejszy_niz_nokia_8800.html - dla zamoznych ;D

 

http://www.allegro.pl/item162307857_sprzedam_nec_n938_.html - w toim przedziale cenowym

 

http://www.allegro.pl/item162306687_nowy_ekskluzywny_nec_n6305_1_3_mpix_mp3_mp4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem przypadkiem czy nie cała pamięć telefonu :)

Nie mam pewności bo systematycznie usuwam sms'y.

 

Oczywiście jak już mi wspominali ludzie przy pytaniu o zakup - gigantyczną zaletą jest system operacyjny. Już nie potrzebuję odtwarzacza mp3 , kupiłem 1gb kartę i na słuchawkach jakość dźwięku jest zadowalająca bardzo :) Tak samo przydaje się na podróże do szkoły czy gdzieś czymś mobilnym odtwarzacz filmów (łącznie z DivX i napisami).

 

Ogólnie chwalę ;)

 

Sans w innym wątku powiedział

 

Testy konsumenckie są bez sensu. Większość konsumentów nie ma porównania z konkurencyjnym produktem a obiektywizm kończy się gdy na testowany produkt wydaje się własną kasę :)

 

Mimo wszystko polecam.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon ma dzwonić i ewentualnie wysyłać SMS'y. Jak chcesz posłuchać muzyki, kupujesz mp3 player'a na przyklad, chcesz robic fotki, kupujesz aparat, chcesz film - idź do kina. ...;) SE są the best;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://www.allegro.pl/item162887108_ekskluzywny_nec_n923_mniejszy_niz_nokia_8800.html - dla zamoznych ;D

 

Smieszny ten NEC troche :) musze go gdzies zobaczyc, osobiescie nie moge przebolec ze Nokia tak okaleczyla 8800, to ze nie ma symbiana mozna przezyc, nie ma rozszerzalnej pamieci tez, nawet ten szitowaty aparat ktory robi fotki bez zadnych detali tylko jakies plamy hehe, ale bateria to juz jest jawna kpina 600 mAh to juz trzeba miec niezle poczucie humoru zeby do takiego telefonu dac taka baterie. Szkoda ze o modelu 8800 mozna powiedziec ze jest tylko piekny i nic innego :( jak dla mnie najpiekniejszy telefon swiata to trzeba poczuc w rece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze o modelu 8800 mozna powiedziec ze jest tylko piekny i nic innego :( jak dla mnie najpiekniejszy telefon swiata to trzeba poczuc w rece.

 

Ja nie widzę w nim nic pięknego, może jedynie brushed metal.

Są gusta i guściki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon ma dzwonić i ewentualnie wysyłać SMS'y. Jak chcesz posłuchać muzyki, kupujesz mp3 player'a na przyklad, chcesz robic fotki, kupujesz aparat, chcesz film - idź do kina. ... SE są the best

 

 

a gdzie ja powiedzialem ze chce sluchac na tym muzyki albo robic zdjecia ? o_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do 6630 to nie jest najlepszy wybór, wielka, zawiesza sie, mp3 czasem przycina z karty(chociaz to moze wina karty, nie jestem pewny) aparat sredni.

jedyny plus to symbian.

ja mam se k750 ma wszystko co wymieniales. Nie rozumiem podejscia "TYLKO NOKIA" głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda firma sie czyms charakteryzuje, nie tylko linia designu, funkcjonalnoscia podejsciem do interfejsu uzytkownika itp. jest wiele czynnikow pewnie chodzilo mu o to ze caloksztaltem tylko ta firma mu odpowiada :) dla mnie tez nie ma nic innego niz Nokia :) chodz sa takze inne dobre telefony ktore sa gorsze lub lepsze pod jakims wzgledem, jeszcze nie wymyslili takiego ktory by byl najlepszy pod kazdym wzgledem.

 

Sam od zawsze posiadam telefony tylko Nokia, chodz mialem doczynienia z innymi tez. Jednak mimo wszystko Nokia mi najbardziej odpowiada.

 

A juz wogole nie rozumie fanatykow telefonow :) co mowia ze inne telefony niz Nokia sa jak Media Markt nie dla idiotow hehe, ciekawe co zlego jest w tym ze telefon jest latwy w obsludze, pewnie najlepiej by bylo zeby im dac telefony tylko na komendy jak w DOS'ie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam se k750 ma wszystko co wymieniales. Nie rozumiem podejscia "TYLKO NOKIA" głupota.

 

Zawsze byłem anty nokia :) i dlatego ją kupiłem.

Nie przycina mi się, nic się nie wiesza i nie resetuje aparat jest dobry - ale oczywiście k750 ma nad nim przewagę.

 

Mam dwa k750 w domu (na szczęście nie należą do mnie :] bo allegro by zarobiło prowizje ) i nie kupiłbym nawet teraz, jak mam z nimi do czynienia.Telefon ze świetnymi parametrami technicznymi i ograniczony software'owo - paradoks.Zdjęcia i dźwięki prezentują się nieźle...reszta? Mi osobiście się nie podoba, w sumie może też dlatego, że SE są zbyt multimedialne - pełno song makerów, programów robiących ramki etc.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nokia jest droga. nie rozumiem ludzi ktorzy szczyca sie tym ze maja telefon NOKIA, i inny dla nich nie istnieje. Za cene slabej nokii mozna miec dobry innej marki. A na dobra nokie muszisz sporo wyłozyc kasy. Powiedz mi Rascal jaki telefon jest trudny w obsłudze?:)

 

Ja tez zawsze bylem anty nokia a od kąd moj brat kupil 6630 to przekonanie sie umocniło:)

 

k750 mam miesiac wczesniej mialem t630.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam se k750 ma wszystko co wymieniales. Nie rozumiem podejscia "TYLKO NOKIA" głupota.

 

hmm... a jak dlugo go masz? ;]

 

 

 

Tylko nokia dlatego ze po prostu nie chce innej firmy - probowalem wielu i jak n arazie nokia nie zrazila mnie n atyle, zebym nie chcial wiecej kupic ich produktu.

 

 

Ktos ma jakies ciekawe propozycje, czy zamierzacie prowadzc dysputy na temat tego, jaka firma jest lepasza? Jesli tak, poprosze o zamkniecie tematu, bo chyb ani eo to mi chodzilo przy jego zakladaniu o_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia jest mdła stylistycznie, a fe, a fe. 6-7 lat temu, to ta firma faktycznie wiodła prym w telefonach komórkowych, teraz jej nawet nie zauważam.

Osobiście jestem fanem (BenQ)Siemensów i Samsungów (tych ostatnich, chudych modeli). Kiedyś byłem zagorzałym wielbicielem Alcatela, ale od jakiegoś tam modelu 2 lata temu firma robi dizajnerskie dziwadła, których przeznaczeniem jest zostać w ciemnych odchłaniach kieszeń. Sony Ericsson też mi nie pasuje, strasznie lanserskie telefony dla cluberów jakichś, uprzedzony jestem. ;)

 

Proponuję coś w ten deseń:

http://www.mobile-review.com/phonemodels/samsung/samsung-z510-en.shtml

http://www.mobile-review.com/phonemodels/siemens/siemens-sxg75-en.shtml (gruby, ale fajowy)

http://www.mobile-review.com/phonemodels/benq-siemens/benq-siemens-e71-en.shtml (kojarzy mi się z mydłem, ale ma coś w sobie)

+

to był piękny telefon:

http://www.mobile-review.com/phonemodels/alcatel/alcatel-715-en.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsza nokia to byla 3310!:)

Atualnie dla mnie nie ma lepszego telefonu niz samsung! chociaz kiedys mowilem ze tylko nnokia bo motki byly trudne a siemensy....kochalem mojego cx65 ale umarl!:(...teraz stwierdzam ze nokia przestala sie rozwijac takjakby...rozumiei te symmbiany i inne kmioty...ale po co to komu jak nie ma najprostrzych rzeczy takich jak "automatyczna blokada klawiatury" !! A SE...nigdy nei lubilem i chyba nie polubie! to menu jest dla mnei niezrozumiale jak narazie! a samsung ma wszystko bardzo prosciutkie!Ma pare wad!takie jak np brak mozliwosci przypisania wlasnego dzwieku do smsa! a co najlepesze ze przez pol roku ani razu mi sie nei zawiesil! a upadkow mial tyle....ze hoho!:) ale i tak Drakula wybierzesz to co ci sie bardziej spodoba!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie tez za samsungami sie rozgladalem ale u mnie wybor padl na Nokie 6070; ma wszystko to co chcesz, ale jedyne co razi to mala pamiec do dyspozycji uzytkownika - 3,2 mb :/.

Ogolnie jestem bardzo zadowolony, teraz ten model potanial; mi tam odpowiada i wystarcza bo chcialem tylko komorke do sms i mms. Na dodatek jest radio i przydaje sie na wyklady :) (w zestawie jest zestaw sluchawkowy ale z jedna sluchawka :/). A siemensa juz nie wezme w zyciu bo mialem wczesniej i jakos mi nie przypadl

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touch -> i nosisz ze sobą dużo gratów ;)

Telefon + mp3 + aparat to super sprawa.

Telefon wiadomo, mp3 bo wrzucasz słuchawki, leci muzyczka, a jednym klawiszem sobie odbierasz ewentualne połączenie mając telefon w kieszeni i nie wyjmujesz niepotrzebnie słuchawek od mp3ki żeby móc pogadać.

A aparat? Chyba nie nosisz ze sobą ciągle swojej cyfrówki prawda? Często się coś dzieje, że chcesz zrobić zdjęcie (niekoniecznie jakieś super ładne) np.: coś uber śmiesznego. Wyciągasz telefon i pyk!

 

Szczególnie telefon+mp3 to super pomysł. Wiem z własnego doświadczenia.

A i jeszcze: telefon z symbianem to też genialny pomysł. Jeśli miałbym kupować telefon to najpierw bym rozpatrzył te z symbianem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło mamafaka, to wiecej informacji niz w bazie danych max3d.pl pewnie

 

pewnie i tak, ale nie jest tak do konca jak myslisz;) ja zbyt duzo nie sms-uje ale trzymam wszystkie od poczatku;) i tylko kilka pousuwalem:D

 

A aparat? Chyba nie nosisz ze sobą ciągle swojej cyfrówki prawda?

 

Racja, aparat nie ejst potrzebny. w momencie kiedy kupowalem moja 6680 kazdy sie podniecal ze 1,3 mpx a ja powiem ci ze tym aparatem zrobilem moze ze 100 zdjęc?? i to przewaznie tylko zdjecia sprawdzianów do szkoly...

 

Szczególnie telefon+mp3 to super pomysł

przewaznie tak;) chociaz ja naprzyklad mam 16 lat i wcale nie slucham muzyki:D a jak juz to tylko eminema:D bo sie pewnie na tym nie znam, wiec mi mp3 nie potrzebne , ale wiem ze dla wielu osob to ekstra gadżet, wiem również ze telefony mają bardzo dobrą jakość dzwieku, a zwlaszcza te z symbianem, bo zawsze mozna podrasowac muzyke;)

 

telefon z symbianem to też genialny pomysł.

 

GENIALNY GENIALNY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hkropinski -> dopóki nie dostałem w swoje łapki telefonu z mp3 tak samo uważałem, teraz tego brakuje ;)

 

Co do aparatu to mi chodziło o co innego. Chodzi mi o cyfrówkę typu minolta czy inny canon. Aparat w telefonie do tego się nie zalicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wiem również ze telefony mają bardzo dobrą jakość dzwieku, a zwlaszcza te z symbianem, bo zawsze mozna podrasowac muzyke;)

 

 

hkropinski - jeszcze Cię bardziej lubię :D

 

hehe co do mp3 - ja akurat się z tym nie rozstaje gdy jestem poza domem , jak ktoś ciągle słucha muzyki to naprawdę doceni gdy leci mu nuta w słuchaweczkach stereo :)

 

aparat? jestem tego samego zdania co Leru. Nie zawsze mam cyfrówkę a czasem jest jedyna niepowtarzana sytuacja którą 'musisz' uwiecznić :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nokie 6630 i jestem więcej niż zadowolony. na razie mój rekord wiadomości to pod 4 tysiące:D ale usunąłem bo formaciłem karte:D JEdyne zastrzeżenie do tego telefonu to cichy głośniczek i jego dziwna jakość do mp3 na głos( rozczarowanie po e398@E1 ROKR) ale do dzwonków wystarcza, a to nie sprzęt hi fi ma być. i jedna bardzo ważna sprawa. telefon przetrwa baaaaardzoooo dużo. gwarantuje. nie przywykłem do jakiegoś wielkiego szanowania telefonu a ten ani razu nawet mi się nie wyłaczył po jakimś mocniejszym upadku. Szybki (220 mhz) po zabawach mam na nim prawdziwe Worms world party jak na komputerze( jest wszystko, babunia, Super banan, wodna owca, 3 kumpli na fizyce i graaamy:D ) oraz świetny aparat jak na 1.3 MP ponieważ ma algorytm jakby sharpness w PS i automatycznie wyostrza zdjęcia. co jeszcze... można karte pamięc iwyjmować bez wyłączania telefonu, szalenie wygodna klawiatura genialnie współpracująca z pakietami orange SMS :D( super się na niej pisze:D) i ogólnie symbian 8.0. :D a więc naprawdę fajny smartfon:D no i umts-a ma więc na uparciucha moge odpalić opere i normalneie przeglądać max3d.pl w szkole pod ławką:D polecam z całego serca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności