Skocz do zawartości

Scena 3D:toaleta.


arch515

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mały projekt toalety (założenie toaleta dla niepełnosprawnych, niebawem realizacja).Blato/umywalka wykonywana na zamówienie (kamień Bądź corian).Reszta nic nadzwyczajnego.

Pozdrawiam.

 

http://img2.freeimagehosting.net/image.php?c49c8672dd.jpg

 

http://img2.freeimagehosting.net/image.php?a7c52a491d.jpg

 

http://img2.freeimagehosting.net/image.php?2c3da1e272.jpg

 

http://img2.freeimagehosting.net/image.php?58f64e4961.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jakby komuś nie działały oryginalne linki:

 

a7c52a491djq1.th.jpg

 

2c3da1e272fo8.th.jpg

 

58f64e4961yw5.th.jpg

 

c49c8672ddxg8.th.jpg

 

bardzo przytulne ;)

ale jak dla niepełnosprawnych to chyba umywalka powinna być głębsza (szersza) i niższa, a lustro powinno być ustawione pod kątem umożliwiającym korzystanie w pozycji siedzącej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sans za rady, nie wiedziałem o tym kompletnie (pod kontem lustro itp.) i za podgląd obrazków na stronie. Wysokość blatu jest na 80 cm. (do górnej krawędzi blatu) ile powinno być?? Bo nie wiem.? Co do wysokości lustra to macie racje stanowczo za wysoko, co do klamek to za inspirowały mnie klamki sansa w konkursowej toalecie dla koła.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

a jaką techniką zrobisz te kwiaty na ścianie? to jest tynk strukturalny? :rolleyes:

Stylistyka mroczna - więc mi się nie bardzo podoba, ale w innych barwach - dla mnie - byłoby to o ciekawe. Podobają mi się te fioletowe kuleczki - chociaż odrobinę życia wprowadzają - hehe...:) Ale wizka super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie nie podoba, zdecydowanie za ciemno i za "ciezko", takie to przytlaczajace i ponure. pozatym dla mnie to wyglada jak zwykla lazienka bez specjalnych udogodnien dla niepelnosprawnych.

 

kulki nie wygladaja na okragle (szczegolnie na drugim renderze), brakuje troche dodatkow typu wspomniana suszarka, reczniki czy dozownik z mydlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę ze się chyba się źle wyraziłem, pisząc ze jest to łazienka dla niepełnosprawnych miałem na myśli ze spełnia podstawowe normy dotyczące toalet dla osób nie pełno sprawnych (wraz z klamkami na kulkowych tulejach.) Posiadająca swobodna powierzchnię do manewru wózkiem w (wraz z opiekunem), co do braku suszarki racja, ale czas był naprawdę expressowy, co do dozownika na mydło to proponuję jeszcze raz spojrzeć:) kulki może nie sprawiają ze są okrągłe, mimo tego mają ok. 50segmetów i są to sfery minimalnie lewitujące. Co do grafiki to proponuje ( rozwiązania enozo, lupi.) A klimat toalety jest na wiązaniem do pozostałych pomieszczeń biurowych (kiedyś pokazywałem w dziale testy).

 

Pozdrawiam.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ze napisales, ze to biurowa toaleta. Bo juz chcialem napisac ze 3 letnie dzieci miałyby chyba stany lękowe po robieniu siku w takim czarnym kibelku.

 

Ale z drugiej strony... biorąc pod uwagę przygnebienie wynikajace z charakteru pracy biurowej to chyba tez jestem na "nie" jesli chodzi o tą czerń. :(

 

...kwiatki ładne, mozaika ładna.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Wc idealne do jakiejś ekskluzywnej czadowej imprezowni. Proste ale eleganckie. Do biura to raczej nieee... a jak już to tylko dla Zarządu.

Personel szeregowy zasika podłogę... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak mi tez to pasuje na "wucet" w siakims klubie/imprezowni gdzie przychodzi sie raz na jakis czas- ofkoz po wystroju widze ze musialoby byc to bardziej reprezentacyjne miejsce a nie jakies "manieczki", gdzie po ktorym z kolei pivvie nie ma znaczenia czy to zlew czy tez nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności