Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Mazda 6 (Powrót)


blood_brother

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

przejżałem cały topic...i szczerze mówie...że kawał dobrej roboty odwaliłeś...podobają mi się te szczególiki, roweczki itp...:) Nie mam żadnych zastrzeżeń...może tylko jedno...za dużo w tym wszystkim jest Loozacka :P ale ciii...to się nie dowie :)

 

pozdro...i czekam na więcej [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...łot ?? w jakim sensie ?? [hmmm]

 

P.S. Blood_brother, bardzo dobrze ci idzie :) ale najgorsze jest to, że jak nadasz głębokość rowkom, to te wszystkie kanty się zaokrąglą i będziesz miał duuuuuuuuuużo chamferowania :D

powodzenia [piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Postanowilem powrocic do mojej mazdy i ja skonczyc. Po jej skonczeniu na renderze umieszcze specjalne dedykacje dla Kozia, gdyz nie daje mi z nia spokoju.

 

Co do modelu. Nie wiem, czy jeszcze ja ktos pamieta. Od kurzu zrobilo sie pare bugow, ale sa do poprawienia. Narazie zrobilem od nowa tylna klape, ale chyba bede musial to zrobic kolejny raz. Wszelkie sugestie mile widziane.

Co do koloru bryly to wina swiatla, a nie chcialo mi sie juz zmieniac.

 

Pora na obrazki:)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Poprawilem troche bledy, ktore wskazal Kozioo. Ten przy reflektorze nie chce sie usunac chociaz siatka geometrycznie jest poprawna. Dorobilem jeszcze szybe. Zaczalem tez robic to cos co znajduje sie wokol szyb bocznych, nie wiem jak to nawac, ale nie ma tego na renderze, bo musze to jeszcze dopracowac.

 

Nie zwracajcie uwagi na bledy przy laczeniu polowek. Za duza sile welda ustawilem. Wybaczcie tez jakosc rendera, ale to ActiveShade, bo na innych (nawet na Scanlinie) strasznie sie mulilo z niewiadomych mi przyczyn.

 

Wszelkie komentarze mile widziane.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności