Skocz do zawartości

Teczka 2d: Shaokan


Shaokan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bede w tym watku wklejal moje wypociny. Rysuje zaledwie kilka miesiecy takze nie spodziewajcie sie pieknosci ;) Licze ze ktos mi doradzi nad czym musze jeszcze popracowac, czyli kostruktywna krytyka mile widziana :D

 

pierwszy bazgroł

dscn5977iiibz6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Trudno cokolwiek powiedzieć bo niewiele jest narysowane(na tym drugim rysunku). Ale radził bym dodać światłocień(troszkę mniej skromny od tego ,który jest naniesiony). Postarać się urealnić postać. Uwzględnić to co jest na pierwszym planie od tego co się troszkę oddala. Spróból wziąść to pod uwagę w następnych rysunkach. Takie zabiegi zawsze uszlachetnia rysunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuje je wprowadzić w życie ... kiedyś ;D

miałem ćwiczyć anatomie ale jakoś nie mam weny zeby zaczac ;D

 

Zabawny z Ciebie człowiek :).

Za Rysunki masz u mnie 2+ (dwa za to że widać że to człowiek a "+" za to że w ogóle coś rysujesz).

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dawno nic nie wrzucalem, a nazbieralo sie juz troche pracek z ktorych jestem mniej lub bardziej zadowolny ale ktore mysle, ze warto poddac pod krytyke "fachowcow" :D Tak wiec:

 

Elf demon, lub cos podobnego :D Miecz mial wygladac jak jeden z tych wielkich mangowych ale wyszedl troche mniejszy niz bylo w zamierzeniu:

 

demonzmieczemvn8.jpg

 

Domek na drzewie :D

 

domeknadrzewieuv8.jpg

 

I na koniec krasnal, Kaplano-wojownik :D :

 

krasnalba6.jpg

 

 

p.s Aktualnie koncze trzecia klase gim. i zastaniwam sie na wyborem Panstwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Szczecinie. I tu pytanie do "fachowcow". Czy z moimi zdolnosciami jest sens sie tam pchac czy lepiej sobie odpuscic? A moze jest ktos ze szczecina kto orientuje sie w "wymaganiach" tej szkoly jak tak to prosze o jakies info :D

 

Z góry dzieki za pomoc

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak... wlasnie o te egzaminy chodzi. "Egzaminy", bo sa dwa praktyczny i teoretyczny. Praktyczny wiadomo trzeba cos tam nabazgrac, a teoretyczny jest na zasadzie "rozmowy kwalifikacyjnej" badz testu gdzie trzeba odpowiadac na pytania zwiazane ogolnie ze sztuka. Czyli napewno znani malarze czy historia sztuki. Napewno bedzie ciezko, bo z teoria u mnie to jeszcze gorzej niz z praktyka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mialem chęć na jakiegos demona i takie coś wyszlo:

 

2002465525459837126_rs.jpg

 

szybki szkic jakies pół godziny

 

i jeszcze kartka ze szkicbuka:

 

2004560011638984939_rs.jpg

 

wszystkie szkice jak i ten wyzej ołóweczek 6b only

 

generlanie ćwicze ostatnio różnego typu mordy i poszczegolne ich czesci ,takze moze bedzie sie czym pochwalic niedlugo :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, cos tam sie w domu skrobie... zazwyczaj nic ciekawego ale znalazly sie od tych kilku? tygodni trzy pracki... "takie w miare" jak na moje mozliwosci :D

 

90a79faadd5ab5be.jpg

 

pierwszy raz rysowalem kobiete w pelnej okazalosci :D no i sa rezultaty stopy/nogi do bani i nie wiem czy dobrze uchwycilem "kraglosci" :D

 

 

teraz mordy... nad ktorymi pracuje, pracuje i pracuje... narazie z ciekawszych tylko te dwie

 

d675e09f9094d5d5.jpg

 

e65f3bc5b3022575.jpg

 

to narazie tyle... w najblizszym czasie postaram sie wrzucic wiecej mord lub ich czesci ;)

 

pozdro

 

p.s wybaczcie za jkaosc zdjec ;) brak skanera i stara cyfrowka... lepiej byc nie moglo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatek polecam ksiazke Andrew Loomis - Drawing Heads And Hands

co prawda ksiazka nie nauczy rysowac ale jezeli idzie o podstawy rysowania glowy jako bryly jest bardzo dobra

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności