Skocz do zawartości

Dyplom


1084

Rekomendowane odpowiedzi

Mój dyplom - "Ośrodek Turystyczny w Karlikowie" Hotel, konferencja, knajpa, SPA i takie tam. Karlików, Beskid Niski, niedaleko wyciągu narciarskiego.

 

26go oddanie.

 

Wish me luck! :)

 

21563385ye3.th.jpg

 

85149546da3.th.jpg

 

57653424wp1.th.jpg

 

spa01fh4.th.jpg

 

hotel01lw3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

sam widzisz ze projektowanie dobrej architektury jest nie jest proste:)

 

....po studiach moze sie tego nauczysz:)...........powodzenia na egzo!

 

Nie no coty. Architekci w polsce kiepsko zarabiają. Po studiach to ja zrobię operatora koparki i będę w końcu żył jak pan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter Zumthor troszeczkę + metalowy dach :)

Jak dla mnie troche nie udane łaczenie...kamienia(?), drewna i stali/aluminium/blachy (?) na dachu. Gdyby udało sie zamknąć koncepcje w kamiennej części dolnej i drewnianej górnej imho wyglądało by ciekawiej.

 

Powodzenia na obronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymam kciuki! choc architektura nie w moim typie - za wiele zalaman, krawedzi nierownych, zmian plaszczyzn... materialow... feeria slowem barw i linii. niektorym sie to podoba, ale nie mnie. wizki nawet przyjemne. jesli chodzi o wnetrze, to cos tam za oknem nie gra... za ciemno jest. jeszcze raz, ZYCZE POWODZENIA NA OBRONIE... mnie juz za rok czeka cos podobnego ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje ze obrona poszła dobrze chociaz architektura nie do konca w moim klimacie, plus za zielone dachy.. jakies rzuty jest szansa zobaczyc?.

Podobny projekt powstal kiedys u nas w biurze.

MaGuu.. Peter Zumtror to moze tam kiedys bedzie odpoczywal.. i chybe tylko tyle;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrona 22go marca, dzieki za słowa otuchy:)

 

Nie ma obaw - ten budynek i tak nie powstanie.

 

Inwestor chce na tym terenie zbudować stajnię, budynek inwentarski i katalogowe domki z bali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh..widze ze SAnSerif przensi jedne rozmowy na inne watki...

Bo się podniecacie bzdurami wpojonymi Wam na uczelni. A większość wykładowców jest kiepska, albo siedzi tam po to by wyciągać pomysły od studentów. Potem wychodzą takie przekombinowane na siłę mixy "10x10".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze masz swoje wlasne poglady... mowiac szczerze malo istotne jest za ile masz taka uczelnie albo inna... co do wpajania bzdur na uczelni .... kto sobie daje cos wpajac to sobie daje ...mnie w to prosze nie mieszac ... a zdanie ktore prezentuje to moje zdanie tak jak twoje wiec daj spokoj bo wole rozmawiac o architekturze niz spierac sie z toba i wdawac sie w dyskusje niemajace konca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a zdanie ktore prezentuje to moje zdanie tak jak twoje wiec daj spokoj bo wole rozmawiac o architekturze niz spierac sie z toba i wdawac sie w dyskusje niemajace konca

 

 

To się zdecyduj czy wolisz rozmawiać/dyskutować czy jednak nie. Dyskusje o architekturze nigdy nie mają końca. Krytyka jest zawsze subiektywna i bolesna dla autorów, ale zazwyczaj przynosi same korzyści wszystkim dyskutantom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocna gadka. gorzej z projektowaniem. ale gadka jest najważniejsza ;)

to za nią dostałeś dyplom? czy komisji przedstawiłeś inny projekt niż w tym wątku? ;)

 

----

oj sorry. napisałem to przed zajrzeniem w załaczniki. imho bardzo ciekawa architektura ale ja się nie znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sans, mimo że lansuje się na bezstronnego, to czasem lubi sobie pojechać personalnie tekstami w stylu "kup sobie synek książkę".

 

Na nikogo się nie lansuję bo wypowiadam własne subiektywne oceny. Nie deprecjonuję czyichkolwiek wypowiedzi ze względu na jego wiek, wykształcenie czy doświadczenie, jak robią to czasem młodzi chłopcy z wydziałów architektury :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności