Skocz do zawartości

Wiz: Łazienka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no sam niewiem, niby ok ale jakos to dziwnie wyszlo:

gdzie wc-et widze tylko bidet

to lustro odbija ale co? jakis chwast?

 

dywanik nawet fajny

 

zdecydowanie jest to:

"Raczej szybka praca bez dopieszczania i z minimalnym własnym wkładem intelektualnym"

;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstydzilbys sie cos takiego pokazywac. naprawde stac Cie na wiecej. Strach pomyslec co teraz bedziesz wyprawial bez Komisji Kontroli Jakosci pod reka;)

zeby nie byc goloslownym:

- woda w wannie - kahem?

- dywan - od kiedy wlosie sie na desce uklada?:P no i ten vray fur - troszeczke mogles to jeszcze poustawiac..

- lustro / okno / cHW co to jest nad umywalka - zupelnie nieczytelne i bleee

- ten bonsai plastikowy strasznie (czesc zielona szczegolnie) no i ta doniczka do niczego nie pasuje..

- mogles to chociaz ustawieniami troszke uratowac - a tak plaskie i plamiaste (no i zlew wyglada jak wklejony w ps;) - ale tu juz sie czepiam)

na plus dam Ci reczniczek - ladny:)

eh, czas zmienic avatara..

bawta sie tam dobrze chopaki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za komentarze, zwlaszcza te krytyczne, w wiekszosci sluszne. Rzeczywiscie nie jest to moze jakis mega-wypas. Tak jak pisalem na poczatku praca szybka i na podstawie zdjecia. Oto zdjecie jesli ktos jest ciekawy:

00113.jpg

 

oo79: jak widac widac tylko bidet, lustro odbija cos co jest za nami...

 

Yaro16: drzewo w sensie bonsai? mi sie akurat podoba, ale widze, ze wiekszosci raczej nie, wiec faktyczniemoze cos z nim nie jest za dobrze. A, ze lazienka Twoim zdaniem niepraktyczna, no coz... ja jej nie projektowalem.

 

mt: jakbym sie wstydzil to bym tego tu nie pokazywal ;) Co jest dokladnie nie tak z woda? dywan: stralem sie zeby byl podobny w miare do tego z fotki, jak zaczal taki byc to go zostawilem. lustro: patrz wyzej. bonsai: patrz wyzej. Gdzie plamiaste? Ze cien od drzewa sie nie podoba? bez tego to dopiero plasko bylo... Reczniczek oczywiscie nie moj tylko wiadomo skad, wiec niestety nie ma plusa.

 

soska: skonczona :)

 

pikSar: niczego w oknach nie bylo wiec juz nie wsadzalem na sile. Ja mam taka lazienke w domku letniskowym na mazurach, na podstawie zdjecia modelowalem, pomalowalem na bialo i sie wydaje wieksza... ;)

 

tadzio: nie bede tego cacuszkowal, ciekawsze rzeczy mam do roboty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czad :) choć myślałem że dopieścisz jeszcze renderek. Jechałeś chyba na QMC tak ?? bo ziarenko troszkę razi ale rozumiem że nie chciałeś przesadzać z czasem dla "Szybkiej łazienki :) hehe sam mam teraz taki problem ;) Za bonsai masz wielkiego plusa bo strasznie podoba mi kontrast między tą roślinką a resztą. Lustro bardzo psuje odbiór tej pracki zresztą na zdjęciu również

anyway dalej jestem zdania że łazieneczka spoko ale możesz lepiej - widziałem twoje pracki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie qmc. Irr+LC jak zwykle. Ziarenko moim zdaniem niewielkie, zwlaszcza w porownaniu do tego co sie widuje u sasiadow architektow. Jestes chyba 2 osoba po mnie na swiecie ktorej sie drzewko podoba, lustro faktycznie jest troche pechowe. A ze mozna lepiej to pewnie racja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności