Skocz do zawartości

polish jokes co o tym myślicie ?


startingmax

Lubisz polish jokes ?  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Lubisz polish jokes ?



Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam nowy temat Co sądzicie o tzw. Polish jokes ?

Własne zdanie mam ale ciekawy jestem co powiedzą inni ,

być może opinie nie będą tak oczywiste jak mogłoby się wydawać.

Jak ktoś nie zna albo nie słyszał wiele a wolałby się zapoznać

to podaje link http://www.polishjoke.com/

 

 

Zapraszam do dyskusji startingmax

 

Prosiłbym po prostu aby ten kto chce powiedział jak podchodzi do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

a piszę jeżeli to nie jest jasne to jest moim głównym zapytaniem

 

a co to zdanie znaczy ? O,o

 

W zasadzie swietny topic na mase spamu i klótni ... tak jak topic o kawalach o zydach, blondynkach, ruskach i uzytkownikach linuxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo chodzi nie o jakiś szit tylko aby kto chce ustosunkował się do tego , że

za granicą powstają tzw Polish jokes.Mnie to wkurza np że amerykanie wymyślają kawały o głupocie polaków czy o złodziejstwie jak u nich nikt nawet nie wie gdzie jest europa.

Hmm może nie rozmyślnie dałem możliwość nie mam zdania , bo właciwie to dziwne aby kogoś zupełnie nie obchodziło to , że ktoś śmieje się z jego kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bulwersuj się tak, stereotyp ginie jak się głębiej pozna człowieka. sam tego doświadczyłem z austriakami. a na takie traktowanie zasłużyliśmy dzięki polaczkom. my sie śmiejemy ze skąpstwa szkotów, z tego że rosjanie piją a japońce mają metr 30, a blondynki? trzeba z tym żyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dystansu, jedni smieja sie z religii, inni z blodnynek, policjantow, babie u lekarza, polityki

 

po prostu nasi rodacy (czyt. polaczki, nie mylic z ministrem infrastruktury) zrobili nam swietna opinie

 

dopiero co w wiadomosciach podali wielkie oburzenie polakow na temat szwedzkiej piosenki na eurowizje iz przedstawiaja polakow w zlym swietle. ale polaczki szwedzkie nam taki obraz zafundowaly

 

w anglii tez juz nas znaja ;]

 

dariuszL wyprzedziles mnie, acz sam mialem konflikty z niemcami. pierwsze pytanie padalo "macie vodke?". poszlo sie do barum zamowilo vodke, wypilo sie razem, sprawy przeszly na temat muzyki i tak juz z nimi zaliczylem festiwal muzyczny w niemczech, hehehe

 

 

pozniej okazalo sie ze byli na woodstock i brakuje im takiej imprezy jak w przystanek Owsiaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za nerwowy na takie kawaly nie wiem dlaczego :D ale rania moje serce !

 

Oczywiscie nie przesadzajmy jezeli kawaly sa lajtowe to ok mozna sie posmiac, ale jak na serio wjezdzaja to odrazu plask powinien leciec :)

 

nie ma co dawac defekowac komus we wlasne gniazdko tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy te opinie o polakach są steoretypami? Sam wlałem w ciągu swojego życia tyle wudy że starczyło by na alkocholizm dla trzech obywateli amerki.. Co do kawałów to mi to lata, karzdemu można coś wytknąć i zamienić to w szyderstwo..tylko pytanie dlaczego takie szyderstwa ludzi śmieszą? To jest tak jakby zaćmiewanie swoich wad pokazując wady innych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa no tak, jak tylko o nas cos gorzej, gdzies napisza to juz sa be...

 

a u nas - w spanialym kraju wzajemnej tolerancji, to sie pewnie nie wymysla o rosyjskich, ukrainskich czy rumunskich obywatelach kawalow...mmh...

 

pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amrun i co jeszcze?

 

Powiedz cos o zydach - cokolwiek napomknij tylko i odrazu jestes hejterem

powiedz cos o gejach - odrazu jestes homofobem

powiedz cos o afroamerykaninach - odrazu sie podnosi krzyk

 

Glownie chodzi o to zeby nie widziec tylko siebie, wydaje mi sie ze polacy nie sa tacy, jak np. zydzi ktorzy widza tylko siebie, swoja krzywde itp. Geje sie woza tym ze sa gejami ;o

 

ja np. nie lubie jak ktos ze szwecji wyzywa mnie od slaveworkera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amrun i co jeszcze?

 

Powiedz cos o zydach - cokolwiek napomknij tylko i odrazu jestes hejterem

powiedz cos o gejach - odrazu jestes homofobem

powiedz cos o afroamerykaninach - odrazu sie podnosi krzyk

 

Glownie chodzi o to zeby nie widziec tylko siebie, wydaje mi sie ze polacy nie sa tacy, jak np. zydzi ktorzy widza tylko siebie, swoja krzywde itp. Geje sie woza tym ze sa gejami ;o

 

ja np. nie lubie jak ktos ze szwecji wyzywa mnie od slaveworkera ;)

 

hmmm a to jeszcze, ze celowo w swojej wypowiedzi nie napisalem nic o zydach, gejach i afroamerykaninach, gdyz watek dotyczy kawalow "panstwowych" jak mniemam... prawda?

 

pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawały są chyba o większości narodowościach na świecie... więc nie widze dużego problemu.

Mnie to mało obchodzi, szczerze pisząc :P A Wy tu się burzycie i kłócicie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, no obraźliwe kawały są prawie dla każdego narodu świata... Fakt że polacy są częstym tematem to dlatego że ich się nie lubi raczej - no ale trudno...

 

Kawał o Francuzach:

- Ile jest w stanie bronić się Paryż?

- Nie wiadomo, bo nigdy tego nie próbowano...

 

Kawał o niemcach:

- Fiat: włoska solidność, niemiecka pasja

nawet nie tak dużo dowcipów, ale powszechnie obarczani winą za II wojnę światową i zagładę żydów - już pewnie by woleli żeby o nich dowcipy opowiadano...

 

Kawał o anglikach:

- Janie, przynieś mi proszę pianino.

- Będzie jaśniepan grał?

- Nie, nie mam gdzie postawić popielniczki

 

O amerykanach

- może kawałów nie ma, ale powszechnie uważa się amerykanów za najgłupszy naród świata

 

O ruskich:

w sumie to masę ich jest, głównie o tym jak piją

 

O żydach:

masa dowcipów o holkauście (tych akurat nie trawię) i o wrodzonej skąpości, dusigrosze

 

O gejach:

czmycha się dwóch pedałów w pupę... (tak się zazwyczaj zaczynają)

 

Generalnie, jakby każdy się za kawały obrażał to by było kiepawo... Ja uważam to za normalne, niech sobie pochachają z tego jak to pijemy i jacy jesteśmy tępi - trudno.

 

Ale jak usłyszę od cudzoziemca jakiś hamski dowcip to po prostu pytam się czy naprawdę go to bawi, albo w inny sposób daję do zrozumienia że zachował się jak totalny burak - to imho najlepsza metoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz cos o zydach - cokolwiek napomknij tylko i odrazu jestes hejterem

powiedz cos o gejach - odrazu jestes homofobem

powiedz cos o afroamerykaninach - odrazu sie podnosi krzyk

 

Glownie chodzi o to zeby nie widziec tylko siebie, wydaje mi sie ze polacy nie sa tacy, jak np. zydzi ktorzy widza tylko siebie, swoja krzywde itp. Geje sie woza tym ze sa gejami ;o

 

 

Swiete slowa, podpisuje sie wszystkimi rekoma pod tym!!!

 

ale ogolnie nie obchodzi mnie to jakie kawaly o nas kraza, nie lubie takich wiec ich nie czytam i mam spokoj :/...

ale szkoda ze za granica znaja nas przewaznie z tej gorszej strony a czesto zapominaja o dawniejszych czasach i o tym ze zaden narod nie ma sie czym pochwalic tak jak my...(mam na mysli nasza wspaniala historie)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Mnie to wkurza np że amerykanie wymyślają kawały o głupocie polaków czy o złodziejstwie jak u nich nikt nawet nie wie gdzie jest europa...

 

Czlowieku, zluzuj poslady - gdybym sie czyms takim przejmowal, to juz pare lat wstecz zaopatrzylbym sie w mala glowice i poslal ja nad JU ES end EJ {de grejtest kantry in de łorld}

 

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to kawały dzielę na dobre i słabe. Tak samo bawią mnie dobre kawały o Niemcach czy Żydach, blondynkach czy policjantach jak o Polakach czy facetach. Co za różnica ? To żart a nie prawda objawiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności