Skocz do zawartości

Bitwa 2D: Small Mermaid


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Już miałem rezygnować z bitwy (dużo pracy itd.), ale przesunięty termin i pare innych rzeczy wpłyneły na mnie motywująco i postanowiłem przynajmniej spróbować skończyć...

Zobaczymy czy zdąże (oj przydałoby się zakwalifikować dalej, żeby mieć jeszcze troche czasu ;) ).

 

wip3rg7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche nie pasują te sterczące uszy, może spróbuj to samo tylko w dół zamiast w górę (ponieważ inne sterczące elementy syrenki wszystkie idą w dół)

 

bardzo ładne światło

 

mam nadzieję że zdążysz skończyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo żywa buzia sie zrobiła, ma fajna bryłę pełną charakteru. Brakuje mi tylko koloru. moze czas juz na inny kolor niz niebieski. Zamieszaj , zobaczysz będzie lepiej(choć juz jest świetnie), pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle niezle..

Ubolewam nad tym ze nie tworzycz tła zmyślnego jakiegos (mam nadzieje ze jeszcze bedzie)poniewaz tła wychodzą Ci rewelacyjnie...Cudowne były te gory w twoim wydaniu.Podziwiac ,,Podziwiac :P:D:D

POzdrawiam, Kuba

PS.Musisz podkrecic tępo. No i przepraszam za ort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten stwór jakiś nie trafiony mocno, nie wiem, kształtem, kadrem, anatomią o ile mozemy tu o takiej mówić, no i szkoda że pomysł taki hmm nieco banalny?

przy pana umiejętnościach panie Marduk mozna oczekiwać większej wyobraźni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geba potwora swietna,kolorystyka fajna,ale cala pracka jakas sztywna;/ niewiem czemu, szczegolnie razi mnie ulozenie tej syrenki-zrob cos z łapami jej ,bo narazie to porazka-daj je obie do tylu cos jak jej lewa lapa a sadze ze bedzie lepije,bo teraz do polamane sa;/ Inna uwaga to ze postacie nie patrza na siebie- potwor patrzy na syrenke,ale ona na niego nie;/ to wszystko z uwag, dzialaj amigo!;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze jest niestety sztywno to wiem, ale niezabardzo jest czas coś z tym robić. Generalnie jakoś tak brak motywacji do tego. Dalsze losy tej pracy zalężą głównie od tego czy jakimś cudem może przejdzie nominacje. Jeśli nie to poprostu zrobie z samej syrenki taki pseudo-koncept.

 

Narazie zbliżenie. Puźniej jeszcze powinienem zarzucić wersje do nominacji.

 

wip6xf5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności