Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Lancer Evo


rallyman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W sumie to mój pierwszy post na tym forum :) Ostatnio zacząłem w końcu coś robić po długiej przerwie i efekty tego zamieszczam w załącznikach :) proszę o komentarze, pewnie pare buggów się znajdzie (jeśli nie więcej niż pare :P) Podziękowania dla Chudego za BP i pomoc przy materiale (siatką) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wygląda nieźle ale jeszcze daleka droga!Świetny samochód wybrałeś!O wiele bardzie podobają mi się Evo niż np subarki!Powodzenia i tak jak napisał ..::3D XTREME::.. - dawaj rendery z perspective a nie z user!Pozdrówki i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc będe pamiętał o renderowaniu z widoku Perspectiv ;) Apropo Subarki to jest piękna tylko troszke słabo z blueprint'ami a po tej mojej przerwie z 3ds maxem stwierdziłem że Evo będzie dobre to przypomnienia i poćwiczenia ;) Mam nadzieje że Imprezke tez zrobie ale wszystko jest zależne od czasu którego jak pewnie większość nie posiadam zbyt wiele żeby coś konkretnego zrobić ;( Jednak idziemy do przodu i na pewno trzeba działać :) Odnośnie wykończenia to chciałbym żeby to był Wurc ;) (prędzej Ngrupa bo WRC troszke było zmodyfikowane :P ale będizemy myśleć ;) Pozdrawiam i dzięki za komentarze PS update powinien być w weekend niestety dopiero =/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo skromny update ;/ musze popracować nad tyłem bo mu czegoś brakuje a mianowicie klapy bagażnika lamp i zderzaka i jeszcze mój największy zawsze problem z lampami z przodu ale będę myślał o tym jak tylko znajde chwile ;/ pozdrawiam, oceniajcie i krytykujcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: Siatka ma strasznie dużo trójkątów których radziłbym się pozbyć.Pokaż jak to wygląda po nałożeniu smootha.Jak zlikwidujesz trójkąty będzie całkiem przezwoicie:)

TUtaj machnąłem to i owo:)

69050965nz3.th.jpg

 

Pozdrawiam o powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zredukowałem te trójkąty ale chyba nie trzeba było :P nom niestety jeszcze nie jest to ideał jeśli chodzi o równość "blachy" najbardziej przymasakrowany jest zderzak ale był tak na szybkiego robiony Obiecuje się poprawić ;) dzięki za rady i komentarze Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym że troszke nie równa to i tam to troche jakby zagęsta ta siatka moim zdaniem... zaznaczyłem to co bym zmienil: czerwony - dodałbym, niebieski-usunął, a to co zielone dobrze poukładał i pomyślał jak to uprościć

 

12jx0.th.jpgPozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chyba jeszcze cos nie pasuje z dachem (widok z przodu) Za szybko idzie w gore i wyglada jakby mial garba.

Poza tym witam wszystkich, jestem tu nowy, chociaz nie do konca - czytam forum juz jakis czas;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chyba jeszcze cos nie pasuje z dachem (widok z przodu) Za szybko idzie w gore i wyglada jakby mial garba.

Poza tym witam wszystkich, jestem tu nowy, chociaz nie do konca - czytam forum juz jakis czas;)

 

Pozdrawiam

 

Więc witamy ;) Chodzi Ci o te że za szybko idze w góre od prawej do środka ?? Przyglądne się temu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc witamy ;) Chodzi Ci o te że za szybko idze w góre od prawej do środka ?? Przyglądne się temu ;)

 

 

Tak dokładnie, moim zdaniem linie poziome powinny iść mniej więcej równolegle (patrząć z przodu) a u Ciebie idą w górę i widać jakby garba w przedniej części dachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :) chwile mnie nie było tutaj :P taki mały świąteczny upek ;/ niestety tylko tyle, ale pamiętam o nim :P pozdrawiam i WESOŁYCH ŚWIĄT życze ;) PS nie bijcie za tego rendera z materiałami nie chciało mi się już poprawiać za dużo materiału lustra, popracuje nad tym ale narazie musze skończyć modelować tak się bawiłem :P (perspective, front, i materiał )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka poprawek szyby z boku ( których prawie nie widać z tej kamery :P ) i nie wiem dlaczego mi takie ziarna wyszły w niektórych miejscach ;/ jeszcze się troche bawiłem z ta lampą i materiałami jeszcze nie oto mi chodziło ;P pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie :) przerwa była dosyć spora a i teraz nie będe miał zbyt wiele czasu bo maturka na głowie :/ ale mam nadzieje ze przez weekendy będe mógł coś podłubać w maxie, delikatny upek. Pozdrawiam wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze coś jest przy tych felgach nie tak ale to juz jutro, troszke za bardzo odstają przynajmniej tak mi się wydaje. trzeba powoli kończyć z tym lancerem bo aż wstyd że się to tyle wlecze :P // lusterko troszke koślawe ale tam chamferek jest, już jest poprawiony ale nie renderowałem ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności