Skocz do zawartości

Bitwa 3D: "Malutcy"


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za słowa krytyki (i te dobre i tej złe.. ale szczególnie za te dobre :p ) co do mojej wizji heh to wciąż się trzymam tego że pracka ma troszeczke (no może bardzo troszeczkę) odbiegać od standardowej grafiki 3d. Ale nie zapominajmy że pod tą "klasyczną" 3d kryje się wszechświat możliwości i czy fakt że nie wybrałem metody Jowisz tylko metodę pluton od razu skazuje mnie na klęskę?

 

Co do efektu przepalenia - co dokładnie masz namyśli mówiąc przepalony?

hmmm przy końcowym nazwijmy to szkicu położyłem nacisk na kolorystykę - brudne "zzieleniałe" kolory - takie jak na moich ulubionych obrazach Beksińskiego i Mullinsa (szczególnie tego drugiego). Może efekt przepalenia zniknie nie daj boże ale musze wiedzieć na co dokładnie zwrócić uwagę :)

 

Co do zmniejszenia chrząszczy i ich powielenia to już nad tym myślałem heh. i chyba ciężko by było to zrobić nawet przy znacznej optymalizacji siatki. Co prawda mógłbym to zrobić w sposób znany nam z np. ZBrasza ale wolę nie mieszać z oprogramowaniem heh i pozostanę (w tej pracy) wierny całkowicie Maxowi + postprodukcji w PSie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ok to teraz kolejny obrazek - tak już chyba (mam nadzieję) zostanie - takie kolory - wydobyłem trochę koloru z chrząszczy ale jeszcze chciałbym dorobić cząsteczki i doszlifowac tą prackę po prostu. Tylko kosmetyka. myślę że finalny render (ok 2400/1800) obejrzycie w sobotę/niedzielę (rano) :]

 

w zasadzie nawet mógłbym powiedzieć że pracka jest już skończona albo to już (99,9%) pracy

 

donominacji2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

gratuluje nominacji! pracka nadaje sie na jakąś okładkę filmu albo płyty muzycznej, mi się bardzo podoba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę zmieniłem klimat (za namową kilku cenionych przezemnie osób) i jest może nieco smutniejszy i nie kolorowy ale za to chrząszcze są ekstra (no w porównaniu z poprzednimi wersjami) wyeksponowane :) aha no i to pierwsza wersja z domalówkami :D domalówek jest mało i poza np brudem w rogu czy pęknięciem są to małe plamki umieszczone gnieniegdzie tak by w miarę maksymalnie poprawić drobne błędy renderu.

 

Najgorzej mnie denerwowało w poprzedniej wersji że jak się przymróży oczy to się widzi jakby pasy (albo mocny gradient) b.jasno-> b.ciemno ->szaro :/ tutaj tego nie ma bo wyłączyłem te lampy które twprzyły ten efekt.

 

Powiedzcie czy wam sie ta wersja (nazwijmy wersją bardziej fotograficzną) podoba :) czy może wrócic do wersji poprzedniej (nazwijmy ją bardziej malarską)?

 

render jest wykonany w rozdziałce 2400 / 1800 :D

mala1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

może na drugiej faktycznie chrząszcze są bardziej wyeksponowane ale pomimo to mi się pierwsza wersja bardziej podobała,

tylko mnie małego żuczka to raczej nie słuchaj się ;) ja tylko wyrażam swoją opinię co bardziej mi przypadło do gustu,

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności