Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dr ug jeg wet ikke hvorfor du er so slem, cholera to bardzo niemilo z twojej strony. Mkaszpir wykonal bardzo fajna prace jestem calkowicie zgodny i calkowicie tego pewien, nie rozumiem jednak dlaczego dr urgu masz na mysli moje prace jako zanizajace poziom, sa proste i to bardzo to fakt (potrafie olejem zkopiowac kazdy obraz) ,ale posiadaja wrazenie . Chodzi mi o to ,ze nie zamiezam byc obojetny widzac jak ktos mi tu chce zrobic przykrosc . powiedz czlowieku co dokladnie ci sie nie podoba i zamiesc grafike ! dalczego sie czepiacie (nie wiedzialem ze wciskanie niedzeiedzi moze tak wk"#¤!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa proste i to bardzo to fakt (potrafie olejem zkopiowac kazdy obraz) ,ale posiadaja wrazenie

 

i kto tutaj cierpi na naryzm.

 

powiedz czlowieku co dokladnie ci sie nie podoba i zamiesc grafike ! dalczego sie czepiacie (nie wiedzialem ze wciskanie niedzeiedzi moze tak wk"#¤!)

 

my się nie czepiamy - my krytykujemy. czego się spodziewałeś po wrzucaniu swojej twórczości tutaj? może powinniśmy się rozpływać w zachwycie? człowieku twe prace są - rozmyte, banalnie, blurowate, źle wykadrowane, nieklimatyczne, etc, etc, etc... czasami potrafisz zrobić coś, co nie przyprawia nikogo o palpitację serca, także wyrok jest oczywisty - nie starasz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a w ktorym miejscu napisalem, ze konkretnie Twoje prace zanizaja poziom? :) Uderz w stol...?

 

To ze potrafisz skopiowac kazdy obraz niewiele Ci daje, jak widac. Kadrowanie, komponowanie - co za roznica? I tak sprawiasz wrazenie, jakbys znal tylko definicje tego slowa.

 

"ktos cos robi ,a ocenia sie kogos za jakies jajca"

 

To jest watek speedpaintings, a nie speedjajca. Jak chcesz uniknac krytyki to przestan swirowac i wrzucac potworki w stylu panienka w czapce.

 

P.S. Nie pisz do mnie prosze po Norwesku, bo wyjechalem stamtad wieki temu i nic juz nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie staram sie, macie racje poprostu wszystko w okolo jest rozwalone ,trudno sie skupic...cholera jak sie siada, i konczy wszystko co sie zacznie...by the way jestem pod wrazeniem dr Ug, sorry za norweski (napisalem ze jestes zly - pomylka) nie szukam wrogow ,tylko dobrych kumpli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest norweski, to jest "poezja". bardzo fajne, panie mkaszpir. asfalton, nie uczyli ciebie na lekcjach polskiego tworzyć zrozumiałych, treściwych, sensownych i gramatycznie poprawnych zdań? wyrażaj się jaśniej. to nic osobistego, najzwyczajniej nie da się objąć umysłem całego przekazu twych wypowiedzi. może jestem za głupi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postać właśnie taka miała być... pejzaż to taka pierdóła, następny eksperyment ze światłem. twoja praca jest trochę brudna i anatomia boli, choć czuć, że masz swoją technikę. teraz to po prostu kwestia praktyki i wymęczenia tabletu by stać się wymiataczem w twoim przypadku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcel: miło, że pojawiają się tu nowi, tacy zdolni jak ty :) w moim stylu, jednym słowem - super! wrzucaj wrzucaj wrzucaj wrzucaj...

 

asfalton: zalicza się, o ile rysowałeś do do 1h (niektórzy mówią, że do 30min, ale to już lekka przesada). Nie chodzi tu o tą godzinę z zegarkiem w ręku wyliczoną, tyle o typową, szybką technikę i podstawowy cel - ćwiczenie własnych umiejętności.

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?p=132933 - jeśli nie jesteście pewni, czy tutaj będzie pasować wasza praca z powodów merytorycznych, technicznych etc. etc. dawajcie ją tutaj... wszelkie, czasem słabo wykonane, ale zawsze - eksperymenty będą tam mile goszczone :) to nie żadna pseudoreklama, po prostu gwoli informacji i odwszawiania tego threada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkaszpir: dziwne to jakieś... loża komentatorów nie jest pewna co do zdania na temat powyższej produkcji. niby tak, momentami nawet bardzo, ale coś w tej pracy krzyczy, i to nader głośno: nie. po prostu nie mam pojęcia co o tym sądzić. loża komentatorów jest w szoku i kompletnej konsternacji w najmniej pozytywnym tych słów znaczeniu.

 

dalsze historie loży jak i kompanów żbika i mufona już wkrótce! bohaterowie powrócą w kolejnym odcinku pod nazwą "Gdzie tu by pieprznąć tego brusha" czyli "mCh'a męki z photoshopem".

 

dodam tylko, iż szanowny prezes Loży, Żbik beknął jak zobaczył dobór kolorów. Za to mufon powiedział, że od dziś nie je czekolady. Dziwni są oni, dziwny jest świat... Do następnej pracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności