Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Scelt: Spoko ptasior. Przydało by się odróżnić materiał dzioba , opierzenia i oka ( brushami , pociągnięciami pędzla , blikami itp .)

Asfalton : Kreche różnicuj

np.

1 strona zacieniona grubszą krechą , miejscowy zanik kreski po stronie oświetlonej

2 to co blizej grubsza krechą (bądź ciemniejszą )

3 kontur grubszy , wszystko co w srodku cieńsze ( patrz szkice Odd)

4 babeczka narysowana liniami kaligraficznymi , felo takimi twardymi szorstkimi lub zamazany, niewyraźny kontur - zobojętnienie ( jak to po wojnie :)

I inne

Generalnie kontrastuj na wszelki możliwy sposób

 

Co do 2 pracki - narazie wszystko jest na jednym planie

Wzmocnij albo lapke z mieczem albo 2 plan.

Lamia: Takie na swój sposób sympatyczne , witamy:)

Łukasz M : Fajniutko , mogłeś napisać ,że z refery .

2 plan ( ziemia :) mogłeś rzucić nań trochę światła z nieba bo tak zlał Ci się z 1 planem

Niebo wypasik.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze jak ogladnołem te pracki to postanowiłem se tablet kupic i wziosc sie za 2d hep.

tylko mam problem nie wiem jaki kupic moze mi pomozecie i npiszecie jaki jest dobry oczywiscie w rozsadnej cennie. hep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akira: ten strach ma co?

 

 

Heh... jest cos w tej pracy co mnie zastanawia. Autor napisal ze to strach wiec galaz sie nie zlamala. Ale po co miala sie lamac jesli chcial sie powiesic to nie po to zeby sie zlamala :)

 

yy ok juz nie pisze nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamia, podoba mi sie ta praca :)

Co do kadru u hyttrego nie przesuwalbym go, bo drzewo odwrociloby uwage od wisielca.

Lukasz, testy brushow podobnie jak w zolnierzu (niebo) ciekawe, ale sama twarz zdecydowanie do korekty

PPK, bardzo fajna ta dłoń

 

taka impresja:

 

236.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam prosbe, czy moze mi ktos powiedziec jak wy to robicie, znaczy sie skad macie takie fajne efekty przy malowaniu, czy to sa jakies dodatkowe pedzle, czy co??szukalem w necie i nic??z gory bardzo wielkie dziekuje :D:D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutorial + duzo pracy + troche checi + minimum umiejetnosci (talent to podobno nie wszystko :> ). Po zarysowaniu ton papieru i zamalowaniu terabajtow pamieci wypracujesz sobie wlasny styl i fajne obrazki beda Ci przychodzic z duza latwoscia :)

 

przynajmniej ja sie tego trzymam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inspiracje raczej nietrudno zauwazyc :) Generalnie jest to troche zmodyfikowany obraz z.... kafelkow w mojej ubikacji :) kafelki o tyle ciekawe, ze za kazdym razem kiedy na nie patrze, dostrezgam nowa twarz o_O. Jakies 30minut w PS'ie. Rekomendacja mile widziana ;) ;) ;)

 

attachment.php?attachmentid=11191&stc=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jokov - ten pierwszy mi sie nie podoba, jakiś taki bez wyrazu, a drugi spoko, ale jak dla mnie za dużo kolorów wprowadziłeś, ja bym to trochę uspokoiła, no i szkoda że ten pan oczu nie ma :) sorry, że tak sie czepiam, ale widziałam Twoje fajniejsze. Dołączam swoje małe co nieco, to możesz sie odwdzięczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamia: - ok, czepiaj sie czepiaj ;) - po to je wystawiam.

Każda opinia jest dla mnie wazna. Co do Twoich uwag, to hmm.. ja to widze inaczej, ale ciekawe - pomysle. Oko zawsze sie przyda - to prawda ;)

Inna rzecz, ze to kilkominutowy szkic - wiec nawet sie nie przygladnelem co wyszlo - "uspokajam" prace zwykle na pozniejszym etapie.

Twoj rysunek -ok, troszke plaski. Z głowy, natury, fotki?

 

ps. rzucilem oko na rysunki - pierwszy i taki z parasolka (froncusko japnski klimat) podobaja mi sie

a z innych (bo za duzo bylo zeby kazdy pochwalic :) to szczegolnie Lukasza Jaskulskiego i Leandera twarz z typo.

huh, paint to post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności