Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wszystko to akwarelki, w kilku miejscach tylko dalem blura i troche wyretuszowalem. No i oczywisice skłądane na kompie z a4 bo nieco większe były, zresztą szwy widac:(

Drug: bo wiekszosc akwarelek ze sklepów papiernczych z jakimi sie zetknąłem powyschnięciu traci nawet polowę nasycenia:) A uzywam rosyjskich petersburgów, chociaz kiedy je kupowalem to sie chyba leningrady nazywaly:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drug - poznaje po tym ze nie z papierniczego bo wyglada to fajniascie a takie szkolne z papierniczego to kit jest nic pozadnego sie nie namaluje a pracki Ikima sa bardzo pozadne :) zreszta on juz sie wypowiedzial :D co do ostatniej Twojej pracki to troszku ubogie ale fajne zreszta mnie sie wszystkie twoje pracki podobaja, masz talencik

 

tiger- znow respekt ten kanionik jest wypasony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez chcialbym pokazac swojego speeda:)(20min). Narzedzia PS i myszka. Moze nie jest to najlepsza praca ale wedlug mnie jest napewno lepsza od mojego drzewka:). Tlo jest takie jakie jest gdyz nie wiedzialem co zrobic z tlem. Mialbyc to porcelanowy kubek, a wyszedl zdeformowany gliniany. Trudno.

 

Pozdro[piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wygląda na świeczkę a nie na kubek (głównie przez ten cień w środku). blood_brother, mały tip - ustaw Opacity pędzla na 4-5% (oczywiście zależy jakich kolorów używasz, ale zwykle powinno być git), a gumki na 15-25% i wtedy rysuj, czyli dużo machania myszakiem i dużo klikania ;] jest to optymalne rozwiązanie jako że myszakiem musisz głównie operować plamą (bo o wyrazistej kresce możesz praktycznie zapomnieć - do tego trzeba już tabletu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Newbie, to obok dziury na nosie to nie dziura, ale sama dziura faktycznie do wymiany. Ma ktoś dziurę od nosa na zamianę? :)

 

 

Tym razem bez referencji. Pewnie coś z tym szkicem jeszcze zrobię (DruG tylko nie mow żebym do lasu wyniósł:D) bo im dłużej macham tabletem tym ciekawszy motyw wychodzi.

 

46-hmm.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze chcialbym życzyć wam drodzy spidowicze Wesołych świąt, smacznego karpia i wogole zeby te swieta byly dla was czyms nowym w nowym roku zycze wam byscie malowali i rysowali jeszcze lepiej i mieli udanego sylwka z obwita ilasca napojow ( wiadomo ;) ). Jeszcze raz Wszystkiego najlepszego!

 

Drug - wiem co to szkic ale jeden gosc na tle?, dla mnie za ubogie moze faktycznie wyslowic sie nie potrafie zostawiles duzo miejsca po lewej mogles tam cos narysowac jeszcze, ale mnie sie podoba coz... ;)

 

leander - fajna laska, rysowales na szkiełku co polozyles na tablet? co do gostka to smieszny taki ale znow za duzo linii, zabrudziles to jak cholerka chociaz forma przekazu jest spoko coz pol na pol

 

ikim - znow zafajniaste, lubiem akfarelki ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mw4d: nic nie podkladam pod piorko, bo szkielko jednak sie nie sprawdza do konca. Musialbym wyrwać folijke u gory. Co do kreskowatosci, to mysle, ze w speedach, szczegolnie bez referencji im wiecej nabazgrzesz linii tym wiecej wylowisz pomyslow. Potem i tak mozna usunac.

 

Nad kolesiem z jupiterami w oczach sie jeszcze poznęcałem i takie coś wyszło. Dwie noce z rzedu mam nieprzespane, wiec ot tak mazalem, bez zadnego konceptu.

 

46-hmm2.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

senkju, dwa ostatnie rysunki (zrobione cienkopisem) przedstawiaja ta sama postac jedna w wersji normal druga w wersji \"po zastrzyku\" :) glowa przesunieta na prawo w drugikm szkicu sprawiala ze szyja miala pol metra.

 

tutaj takie cuś:

0610-da_funk_wars.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności