Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

$iema ! :]

Chciałbym dołączyć do yy... "zabawy", więc wrzucam Wam tutaj mój pierwszy Speed Painting na tablecie, który dostałem wczoraj. Jest to mój pierwszy projekt na tego typu sprzęcie tak w ogóle ^^. Pracka wykonana gdzieś w 25 minut :] Na początek coś łatwego... Bardzo pięknie Wam to tutaj idzie, zobaczymy jak będą wyglądać moje pracki przy waszych :D

 

Devil's Road (aka Jaskinia Diabła xD ?)

devilsroadrf1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leszek_lenia: fajny portrecik ;) jakby tak zblendować jeszcze kolory na ramionach i górnej klatce... Biutiful i tak jest xD

 

Tutaj kolejne ćwiczenie kolorów i możliwość ręki w DP :] Aha - to jest moja trzecia, robiona na poważnie pracka na tablecie ;) Trawa niedokładna, zrobiona na szybca xP Około 50 minut pracy (nie umiem jeszcze machać takich obrazków w 10 minut xD). Troszkę z referki (ogdzieś z 25% pracki), reszta swoja :]

stonesbytheriverhy6.jpg

 

PS. Coś tu ucichło... ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Leszek:)

Heh... Black&White to była gra, w którą najbardziej się wczułem kiedykolwiek, swego czasu spędziłem nad nią sporo czasu :) Faktycznie ten obrazek przypomina trochę tereny z tej gry, ale nie miałem zamiaru tego tak narysować :> może tak podświadomie to wyszło ;)

wielorybciezv6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek - nie czas już alby zrobić jakaś bardziej dopracowana prace ;) ? speedy bdb :D

Chciałbym pogratulować tym którzy przyczynili sie do powstania nowego wyglądu strony ,, jest cudny :)

 

A tu moje gryzmoły :) Pozdrawiam

 

2002116205787742994_rs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności