Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

DruG ten Kolo świetny jak go oglądam partiami. Ale całość jakoś mało przerażająca. Chyba przez pozycje i jakieś niezbyt przekonywujące proporcje (za mała głowa? może łydki?).

 

mw4d, spróbuj twardych pędzli, takie rozmycie nie wpływa najlepiej na doznania estetyczne. Ale kolory mi się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę i patrzę i pomyślałem, że może coś od siebie dożucę...:) \"Pracuję\" (wielkie słowo) na tablecie Wacom Volito już od jakiegoś czasu, ale nigdy nie zająłem się tym poważniej:/ Może teraz mnie to wciągnie i komputer dorówna kartce papieru:)

 

Pozdrawiam...

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę...nie wiem czy mi wolno - tak od nie dawna tu jestem i w ogóle...trudno! Unikaj budowania kompozycji na środku kartki - mało ciekawe, i otaczania pierwszego planu taką \"aureolką\" tła - ociera się troszkę o jakiś kiczyk, albo co...Ale ogólnie całkiem fajny styl sobie wypracowałeś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygotowywałem się do ASP przez dwa lata - chodziłem na zającia, słuchałem ludzi, którzy mają o tym jakieś pojęcie, a zasady, które mi wtłaczali łączyłem w odpowiadające mi. Codziennie rysowałem ludzi w szkole na przerwach itp. - praca... Trochę wstyd się przyznać, ale od 4 miesięcy nie miałem ołówka w ręce:(, a efekty są takie jak widać (ta ręka to przedwczorajsze \"dzieło\", reszta z okresu przygotowywania się). Obecnie, po tej długiej przerwie nie czuję się zbyt pewnie, ale chyba jak się znów zacznie ćwiczyć... Wracając do tematu - ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć... jak ze wszystkim zresztą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz sie przymuszac to sie nie przymuszaj :) Ja za to chetnie zobaczyłbym jakas powazniejsza pracke w Twoim wykonaniu. Zreszta racja w tym ze pracowac trzeba i to sporawo, bo człowiek sie opieprza pół roku i mu koślawce wychodza ( Majti łorior, jak ktos jeszcze pamieta :P ) . Keep going oil wierz mi 3 rysuneczki i sie człek rozkreca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności