Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Łukasz Misztela: Proporcje polecialy ostro. Za mala glowa, prawa reka za krotka o jakies 30 cm, w lewej nie czyta sie skrot zupelnie. Plasko generalnie poza okolicami pasa. Mysle, ze jak poprawisz mu anatomie to i poza sie poprawi, bo poki co zamiast wojownika mamy przykurcza, ktorego zaskoczyl niedzwiedz w lesie ;)

 

Autoportret, ktory zarzucilem po nieudanej probie namalowania oczu

 

349_auto.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander: nie moze byc!! TOBIE COS NIEWYSZLO?!?! ;o

lukasz misztela: fajne spojrzenie ma ta dziewczyna, i wsumie tylko to :) wymaga dopracowania :), reka jakas taka krzywa, i wlosy na dole za grube i zlewajace sie jesli o mnie chodzi, ale jest wmiare ok jak na speeda :)

a co do poprzedniej pracki to juz zostales podsumowany, nic dodac, [ btw; przypomina mi jakiegos aktora ]

 

a tutaj moje cosik, mial byc superkomputer, pozniej postanowilem przerobic na dżina z lapmy, ale zapisalem przez przypadek pomniejszone i inne niz chcialem, wiec odpuscilem sobie ;F

gin9ix.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx wszystkim

weedlog: klawy bobas :)

Łukasz M. :najbardziej kłuje w oczy ta rękojeść miecza, reszta w miarę (ale posłuchaj leandera), nawet Liam podobny

leander: ale despotyczna poza :) najs

lisek: anatomia z grubsza ok ( chrapy jakies dziwne ) , na kontur uzywaj raczej brusza ze zmienna wielkością (jesli machasz tabletem) , plamy szarosci rób bardziej jednolite czy cuś :)

sammael: ciekawe masz podejscie, druga pracka fajniejsza

synuś: przesun horyzont ze srodka, inaczej tworzysz równy podział na "niebo" i "ziemie" a to jest nieciekawe kompozycyjnie; fajny kolor nieba.

sayonerka: dloń chyba za mała , a dzie szczała?

link do queja haj res:

http://img159.imageshack.us/img159/3328/kuejkbig5cj.jpg

 

 

brama0jp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasz jaskolski: ladne, tylko mi sie nie podobaja refleksy wody na suficie i na scianach tego takiego ciemnego po srodku ;D [ kape mam, i nie wiem jak to nazwac ;)) ]

singh: jakos mi sie tak wydaje ze ta twarz sie rozlewa za bardzo, tak jakby zakonczenia nie miala czy cos, i przez to plaska jest troche

 

a tutaj ptp:

zielone15cg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sammael_at: gorzej, teraz jak na to patrzę to wydaje mi się, że nos jest głębiej od policzków :)

Mkaszpir: przydałoby się, ale już mi się nie chciało robić. teraz załóżmy, że dziecko lata w chmurze :P

leander: ładna pupa...

odd: ekstra masz styl rysowania tych postaci :)

wszystkim pozostały gratuluje prac :D

 

dodaje jedną taką panią z dyskoteki, tygrysa oraz kaczko-łabędzia.

girl16qn.jpg

260206b2ug.jpg

2602067vw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturros: troche tam swiatel odbitych jest na tym ludku, ale ciagle zbyt lokalnie kolorami operujesz, niech na siebie wplywaja.

WWWoj, eol: niezla kreska, jak to mawiają :)

 

skan jakiegos malego szkicu + zabawa w PS

 

351-zuk.jpg

 

351-making.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander jak zwykle wypasik:) gratuluje zarowno pomyslow jak i talentu:)

ciagle zbyt lokalnie kolorami operujesz, niech na siebie wplywaja

mozesz mi to jakos jasniej napisac?:] bo jako czlowiek uczacy sie pooowolutku niezabardzo zrozumialem o co chodzi:P i dzieki za wskazowke:]

a tutaj panna rysowana z tego samego drawingbordu co "Studium pupy" Leandera:)

female2ur.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz mi to jakos jasniej napisac?:]
W sumie troche sie rozpedzilem, i wycofuje sie z tego, ze kolory maja na siebie oddzialywac. Chodzi o to, ze przy danym oswietleniu kolory daza do okreslonej tonacji i to sie chyba nazywa zharmonizowana paleta barw. U Ciebie jest zupelnie nie zharmonizowana :)

 

Wziales skrajny niebieski i skrajny czerwony i operujac jedynie ich jasnoscia namalowales caly obraz. Wiec poza detalami, uzyles tylko dwoch kolorow i szarosci. W dodatku ta szarosc to nie jest najlepszy pomysl, gasi kolory sasiadujace.

 

Zreszta wiekszosc speedów to prace walorowe, mało komu chce sie szukac innego koloru dla swiatla, a w rzeczywistosci tak wlasnie jest.

 

Zrobilem podmalowke z innymi kolorami. Niebieskiemu nadalem nieco tonacji czerwonej, a czerwonemu niebieskiej. Cienie i swiatla sa z innej palety. Nie powiem, zebym byl zadowolony z efektu, ale mniej wiecej widać idee:

 

arturros_speed.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Lord napewno sie przyda:)

Leander-wielkie dzieki teraz najprawdopodobniej pochwycilem to co do mnie mowisz:) duzo tez mi pomogla korekta mojego typka.. heh i sprobowalem sie zmierzyc jeszcze raz z ludzikiem tym razem po wysluchaniu rad wujka Lenadera:D:D

powiedzcie ze jego wskazowki nie poszly na marne hehe

gladiator2sw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander: fajne rzeczy dosyc pokazujesz

belus: proste,a cieszy oko

arturros: przy postaciach chyba warto posiedziec dluzej nad szkicem

 

oto przyklad, aczkolwiek podmalowanke zrobilem tylko dla zasady ;) zeby czystego szkicu nie wrzucac, no ref...

 

31.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ladnie, ladnie dajecie :]

ja ostatnio cos nie mam pomyslu na rysunek i dzisiaj siedzialem i bazgralem w ps cos, i zaczalem sie bawic pedzlem do lisci i wyszla taka sobie ilustracyjka:

 

mist.jpg

 

pff studia wykanczaja czlowieka;-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

352-twarze.jpg

 

wiem że leci do smieci ale odnośnie 6490 leander poznęcaj się jeszcze nad nią :)
W moim wieku to juz mnie na wiele nie stac w tej kwestii, ale widze, ze Ty hindus to bys spokoju dziewczynie nie dal ;) A powaznie to faktycznie jeszcze jej poprawie to i owo.

 

Belus: no swietne to jest!

lord_saskybody: fajne te obrazki, ale anatomia tam miejscami szemrana ;)

mant-raz: Ta zielona bez szkicu w tle fajna

Gildor: liście jak ta lala :D

arturros: ładnie żeś na niebie kolorem podziałał bracie! No nauka nie poszła w las ;) Unikaj czarnych, brudnych cieni, bo mam wrazenie, ze glownie czernia cieniujesz na niskim opacity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander paint2post czy jak to sie zwie zmusza mnie do kaleczenia grafiki2d :] chciałem spytac czy ta pracka z kobietą co malowałes/malujesz o której pisałes to w pełni digital ?

 

okej zając mode enable ;) małe wyjasnienie - zajac to starszy pijak ktróy okradał moja babunie z renty i kupował za to flachy :) no co musiałem jakiegos gniota stworzyc co by sie spytac leandera.

 

38pf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander: leee, nie lubie Cie, -- za dobry jestes :))))) bardzo fajne ostatnie pracki, ps. ty jestes na asp w katowicach czy mi sie wydaje??

 

odd: super koncepciki :)

 

a tutaj moj kumpel, ale jakos specjalnie sie nie przykladalem, co zreszta widac :D

waldekczaern3maly5dz.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności