Skocz do zawartości

Minibitwa nr 13: Odwzorowanie konceptu


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

ja proponuje nową bitwe na długi łikend, może więcej ludzi się zgłosi. A do tej bitwy choćby ją przedłużyć do końca długiego łikendu to nowych ludzi nie przybędzie. Ja proponuje że małe skrzaty skończą teksturowanie, czyli tak niedziela, pon. niema co ciągnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

powalczmy do poniedziałku 2400.... i potem definitywny koniec 13 bitwy.... ani sekundy dużej. no i proponuje zacząć myśleć nad tematem 14 minibitwy bo z ostatnią to było zdeka przegięcie ... pozdro mam nadzieje że wystartuje więcej osób..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi do szczescia potrzebny jeden dzien na dokonczenie tekstur czyli deadline niedziela polnoc

 

weekend przeznaczam na odpoczynek, a pozniej chetnie wezme udzial w nastepnej bitwie, pomysl z odwzorowywaniem konceptow bardzo mi sie podoba, mysle ze mozna rozwazyc tez konkurs na sam model low poly, wtedy bylo by duzo wiecej zgloszen zapewne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie Klicek nie ma czasu...i nawet nie ma kto zrobic sondy! moze jutro od rana puszcze sonde....sie okaze jutro rano! ....poprosi sie kogos zeby przypioł i po problemie!

 

 

wiec jak mozecie to przysyłajcie mi linki do prac na PW....szybciej bedize!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mi powiedzcie.....jak chcecie kolejną minibitwe?! Czy tak jak teraz, ze wszyscy wybieraja temat za pomocą głosowania? czy zwycięzca sam wymysla temat i wszyscy sie podporządkowywują?! A moze poprostu inne koncepty robimy?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności