Skocz do zawartości

Scena 3D: Kuchnia


!Ewert

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec skończyłem kuchnie;) na samym początku wielkie podziękowania dla pikSara za pożyczenie mi piekarnika;) Mam nadzieje że się podoba;)(wszytko) aha nie piszcie mi nie kolorki sa złe, bo jak pytałem sie na wipie jakie mają być to nikt nic nie pisał:D

 

f3f8dbb991f0b513.jpg

 

aa7201ad3509f8d3.jpg

 

99dda53567cbe3d4.jpg

 

 

Pozdrawiam Wszystkich i zapraszam do komentowania;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dlaczego w tej kuchni jest rogowy zlewozmywak jak nie jest w rogu........ już w drugiej kuchni na forum takie coś widze.

 

tekstura płyty ceramicznej jest straszna ;] najfajniejszy 3 obrazek. kuchnia jako taka mi sie nie podoba.

 

edit. teraz zauważyłem jeszcze, że zlewozmywak ma taki sam odcień w miejscu gdzie pada na niego światło i tak gdzie światło na niego nie pada. wogóle wszystkie metalowe elementy wyglądają jakby wklejone były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak chudy

+ rozmazana tex płyty grzejnej, dwa kafelki tego samego koloru za zlewem sie spotkały, szyba w piekarniku (jednak zawsze trochę wnętrza widać), pusto w szafkach

 

ale ogólnie sie podoba - lekki niedosyt, bo praca wymaga jeszcze dopieszczenia

----edit

na trzecim renderze widać to szczegolnie - brak listwy wykończeniowej (blat-płytki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

napisali juz co nie co, dodam tylko że pierwszy render jest troszeczkę prześwietlony,

calokształt na plus, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal brakuje wnętrza piekarnika, i całość niestety wygląda jak wyrwana z jakiejś większej całości - jak kuchnia na wystawie w Black Red White

 

 

masz racje bo ja kompletnie nie miałem koncepcji gdzie to dać:D wiec zrobiłem kilka białych boxów ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie podoba mnie sie ogólnie kolorystyka :( dziwnie to wygląda jak z domku dla lalek, wisząca szafka z szybkami jakaś taka staromodna, zreszta nie ważne,

może zrób rendera ze wszystkimi drzwiami mebli z takim chromem jak na piekarniku i kolor blatu na jakiś techniczny np ciemno szary marmur (może być sztuczny :) ) jedna ściane zrób w jakimś mocnym kolorze (może granatowy jakiś ładny) a drugą białą, obie z lekkim połyskiem, zakryj tą brzydką rure w kącie prosze. Od razu się przyznaje, że nie posiadam wiedzy o projektowaniu wnętrz, to może wyjść tragicznie moja wizja w praktyce ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak moje wykonanie jest slabe to... ;) Co do samego projektu, to mozna powiedziec, ze to kuchnia w mieszkaniu dla malo zamoznych ludzi;) malutka strasznie, zlew faktycznie narozny a nie jest w rogu;) Mebelki po prawej i po lewej maja rozne podzialy i wysokosci, co sprawa wrazenie jak by byly z roznych kolekcji:) Ogolnie jest strasznie mala, nie ma miejsca do przygotowania posilkow za bardzo. W ergonomii kuchni jest cos takiego jak trojkat kuchenny, ktory definjuje odleglosci lodowki, piekarnika i zlewozmywaka od siebie - trojkat rownoboczny o boku 1,2m min:) Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja kuchnia to kuchnia która jest w moim mieszkaniu które jest bardzo małe, projekt troche przerobiłem bo w rzeczywistości jest jeszcze mniejszy;) kolorystyka to sprawa gustu ale planuje zrobić jeszcze przynajmniej jeden render może bedzie czarny może jasny ale na pewno to nie bedzie materiał taki jak na piekarniku bo liczyło by mi to latami;p

 

FAlcom- dobrze że chociaż tobie sie to podoba;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności