Skocz do zawartości

Fajne screnneny z Russian movie TOPclass. Cały servis jest MEGA !


Jim mee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ktoś ;] , to jest Wiele Rosyjskich studji graficznych i FX , pod patronatem Paramount Pictures ;). 2 lub 3 kinowe realizacje niewiele odbiegające od holiłuckiego. Poszukaj trailerka . "Day watch" i "Night watch" Filmy popwstały na podstawie książek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas nie robi bo u nas jak się robi "superprodukcję" to priorytetem jest żeby udało się dać angaż córce premiera a potem już brak pomysłu na cokolwiek, pan reżyser tak czy tak jest ustawiony więc lepi się smoki wawelskie z gumy i potworki z rur od gównowozów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas nie robi bo u nas jak się robi "superprodukcję" to priorytetem jest żeby udało się dać angaż córce premiera a potem już brak pomysłu na cokolwiek, pan reżyser tak czy tak jest ustawiony więc lepi się smoki wawelskie z gumy i potworki z rur od gównowozów.

 

.... nie robi się takich filmów, bo nawet Naszemu Prezydentowi nie zależy na tym, żeby ludzie nie zastanawiali się za bardzo nad swoim życiem, tylko bawili się jak dzieci w piaskownicy. Wszystko, co w Rosji nie dotyczy polityki i interesów P. ma zielone światło i poparcie Kremla. Poza tym widownia, jak by nie liczyć, kilka razy większa, zatem budżety także. Wszechrosja.

 

Te filmy to zgroza, pralnia mózgów dla kraju o wielkiej kulturze i możliwościach. Szkoda, że tego nie widzicie.

 

pozdr.,

skk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy ten film miał taki duży budżet to tylko trochę ponad 4 mln dolarów co oznacza ze miał 4 razy mniejszy od Qvo Vadis a zbliżony do "Wiedźmina" a chyba nie trzeba mówić o jakości, w Polsce problem polega na tym że młody reżyser jest już dawno po 40, a po za tym i nikt nie ryzykuje wykładania kasy na jakiś oryginalny pomysł, skoro mamy bogata listę lektur szkolnych,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4maxwell wydaje mi sie ze szyby były robione na podobnej zasadzie jak w Pontiacu u Pioniera

 

ttaaddeeekk dziwne ja mam kasperskyego i działa nic nie krzyczy, ale wiesz to rosyjska firma

 

KLICEK bo temat jest stary to już to widziałeś wcześniej pewnie :) ja po prostu szukając twórców reklamy natrafiłem na stronkę tej firmy i sie dzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności