Skocz do zawartości

Mode 3D: Karabin SWA


shadowpl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam!Napisałem wczesniej ale wątek wsiąkł i nie ma!Ogólnie bardzo mi sie podoba ale wydaje mi sie że niepotrzebny tu ten drugi magazynek, wydaje sie jakby te naboje miały zaraz sie wysypac z niego!No i ta objemka tez jakos nie tak wygląda moim zdaniem!Poza tym ekstra!Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o modeling to ładnie, jeżeli o wygląd to wybacz ale jako miłośnik replik (ASG) muszę stwierdzić że jest brzydki ;/ , niby to G36 niby nie, rączka jest gigantyczna, granatnik - lufa za mała średnica, ogólnie proporcje leżą, no ale jeżeli tak miało być to nic mi do tego ;]

 

tu proporcje:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e4/800px-G36bw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz przytoczc zrodło skad masz informacje ze taka lufa zwieksza celnosc?(bo chcialem o tym poczytac!:) a uchwyt profilowany na boku zwieksza uchwyt?!bo po przejzeniu zbioru fotek broni nie spostrzeglem zeby ktoras miala profil na bokach, wiekszosc jest anwet nie profilowana! bo ktos kto ma małe rece lub krotsze palce bedize mial troche nie wygodnie to trzymac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurde, nadal mnie to nie przekonuje...wybacz. Przez wymiary magazynka, born wyglada jakby została spłaszczona. Objawia sie to na korpusie przede wszystkim. Nie wime jeszcze jak to sie nazywa, ta osłona spustu, taka zaokrąglona.. dałbym bardziej kanciastą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż, mi osobiście sam karabinek się niezbyt podoba, ale cóż, są gusta i guściki. karabinek szturmowy jest niezbyt praktyczny. przy leżeniu chyba nie byłby najwygodniejszy. wiem o czym mówię, tak jak niektórzy tutaj często strzelam się w asg i mimo iż mój gun nie ma jakiegoś makabrycznie długiego maga, to trochę trudno jest z nim leżeć normalnie. czemu ma różne magazynki? czy nie łatwiej byłoby zrobić jeden uniwersalny? gdyby jakiś oddział był na polu walki i gościom z kamperami zabrakło by naboi, to mogliby wtedy zabrać magi szturmowcom. bardzo podobny - jak to już ktośwspomniał - do G36. Obcięta po skosie okłądzina lufy, rączka transportowa z wbudowanym celownikiem i ten jej charakterystyczny kształt. kolba to bardziej mi przypomina XM8. magazynki jedne jak od kałacha troszkę, drugie podobne do tych od emek. rendery są mierne. może przerób jakieś tutoriale dot. renderingu, bo naprawdę nic nie widać. Albo wciśnij po prostu F9 bez żadnych ustawień powinno być coś widać, na pewno wiecej niż teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jest dobrze. Proporcje podupadły całkowicie, w środku nie ma miejsc na zamek i mechanizmy, z technicznego punktu widzenia bron po prostu nie ma jak działać, chyba ze to jakiś archaiczny system napędzany samym odrzutem w stylu tompstona, ergonomia tez jest nie najlepsza, spust jest za wysoko, nie da sie tego używać, nie postrzelasz i nie przeładujesz ze złożoną kolbą, co do detali to poszukaj sobie profilu szyny picatyny na wikipedii, bezpiecznik tez jest za wysoko i w złej kolejności, a przy stelażu na magazynki wszystkie są ułożone do góry żeby szybciej je zmieniać, tak to talibowie sklejają magazynki od kałasza taśmą izolacyjną. Posiedź jeszcze trochę nad tą bronią, i przeglądaj referki rożnych broni, a najlepiej poszukaj sobie jakiegoś przekroju. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności