Skocz do zawartości

VUE 6 Personal Learning Edition


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

vue.jpg

 

Firma Eon Software udostępniła darmową wersję swojego flagowego produktu VUE 6 do użytku edukacyjnego, niekomercyjnego.

 

VUE 6 jest programem służącym do tworzenia, animacji i renderowania

naturalnie wyglądających krajobrazów i elementów otoczenia z

możliwością wykorzystywania ich z innymi pakietami 3d.

 

Wersję PLE można pobrać tutaj

 

Ściągając VUE 6 PLE dostajemy w pełni funkcjonalny program ograniczony jedynie watermarkiem na renderze, brakiem możliwości wymiany plików między pełnym VUE no i oczywiście licencją. Poza tym, program nie ma ograniczenia czasowego czy rozdzielczości renderu, można też zapisywać swoją pracę i eksportować do innych pakietów 3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

niestety 3ds Max, czyli to co najbardziej interesowałoby osoby z tego forum, nawet w wersji studenckiej kosztuje ok 100€, więc łaskawość Autodesk jest jakby mocno ograniczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość e=mc^2
Szczerze mówiąc produktów firmy Autodesk nie chciałbym nawet za darmo.

 

nie chcialbys Mayi,3ds maxa,combustiona,flame, Inferno czy jakiegos autocada?? ja bym bral i podskakiwal z radosci, same z najwyzszych polek programy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... tzn. że są z najwyższej półki to mieć je na zasadzie kolekcjonerskiej? ;) Żartuje, Mayą pewnie bym nie pogardził ale reszta mi do szczęścia nie byłaby potrzebna no chyba że aby próbować je sprzedać, choć podejrzewam, że nie byłoby to łatwe zadanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Ja bym z chęcią wziął wszystkie - pracuję na nich i myślę, że to bardzo dobre programy - co człowiek, to opinia.

shadar> większość produktów autodesku jest dostępna dla studentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

shadar> Napisałeś "szkoda ze autodeskt takiej potrzeby nie dostrzega...".. skoro nie używasz ich produktów to po co piszesz, że szkoda?? :) Jest i max i inne.. więc ja już nie wiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@Ti chyba źle to sformułowałem. Miałem na myśli to, że te produkty które Autodeskt udostępnia za free do niczego mi nie są przydatne bo ich nie używam, a takiego max'a mam na uczelni i w wolnych chwilach go wałkuje więc nie miał bym nic przeciwko licencji dla studentów za free :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sie zassa z torrenta(gdybym sie nie pomylił i nie wybrał najpierw wersji na Maca, to już bym miał). Sie zastanawiam czy instalować Infinite, czy XStream. Mam mało ramu, a jak XStream sie uruchamia dodatkowo z maxem to mi kompa zabije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOOOOOL - niezla bzdure wypisal "1084". Na tej samej zasadzie ja nie chcialbym nawet za darmo skrzypiec Stradivariusa, bo nie uzywam i nie moglbym jakos latwo opylic komus. Tylko co to kogo obchodzi? Skad pomysl ze kogokolwiek obchodzi co ty, "1084" bys chcial a czego bys nie chcial hahaha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności