Skocz do zawartości

czern+biel+kolor tez


gurth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Widze ze robisz kariere na forum. Nie dziwie sie bo prace naprawde oglada sie bardzo dobrze mimo tego ze nie przedstawiaja dawno oklepanych tematow. Bardzo mnie tez buduje fakt ze doceniaja to forumowicze. Pani z butelka praca 1 klasa. Nic dodac nic odjac. Autoportrek jest ok ale chyba dodalbym ostre cienie kosztem tych zbyt wyrazistych kresek. I to nie tylko w tej pracy. Z tego co mi wiadomo nie istnieje takie pojecie jak \"kontur\". Powinienes sie ograniczyc do rysowania cieniem. A moze sie myle? Jak Was uczono?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie rozumiem...jest na forum tyle dobrych prac(na pewno nei moich...) ,a tu siezachwycacie jakimiś twarzami...:/ Szczególnie dziwnie wyglada ta niby przestraszona...oczy cos nei przekonuja...pomijajać kształt ,to gosciu ma podwójną tęczówkę (lub źrenicę-zależy jak na to patrzeć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile bardzo podoba mi się w twoich pracach ze częsc jest w zarysie, to w ostanim jakos mi to nie pasuje. Głowka wygląda trochejak doczepiona do reszty, ale ogólnie fajnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swieta - powrot do domu, powrot do tabletu

kolejny portret ale tym razem bardziej abstrakcyjny

od pewnego czasu rysuje martwe oraz organiczne rzeczy w polaczeniu z brylami wszelakiego rodzaju - tym razem chcialem sie zmierzyc z podobnym zagadanieniem ale obrebie portretu

czekam na komentarze

wesolych swiat :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie gurth na ktorym jestes roku ?

ja w tym roku wybieram sie na egzaminy do KAtowic - zastanawiam sie takze nad Krakowem a Wrocławiem ... ale po tym co tu zobaczylam .... wow ... podoba mi sie jak roznicujesz kreske, rysunek jest bardzo ciekawy hahaha ja Ci do piet nie dorastam :) co prawda ucze sie od pol roku i nie mam zamieszczonych na forum moich nowych pracek ale moze zerkniesz okiem na moje wypocinki i poradzisz cos nieco :> zapraszam i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności