Skocz do zawartości

Wiz: łazienka :P


carlosss

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł czas na łazienkę :) jeszcze nie skończona i jest parę błędów typu frontowa ściana (przeskalowałem kafelki z podłogi + fuga :F ) piszcie co uważacie ;)

 

 

calosclf2.jpg

http://img108.imageshack.us/my.php?image=ddadadasfs2.jpg

http://img77.imageshack.us/my.php?image=ddadadas2hp6.jpg

 

 

a tu fota ;)

 

http://img459.imageshack.us/my.php?image=ceramikaimebleegoaranz0ww9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

łapdejt, zbliżam się już powoli do końca, jest parę błędów do poprawienia, parę rzeczy do dodania, coś mi wyskoczyło pod ścianą, dam tam boxa z tyłu, przy prysznicu tym sposobem załatałem :D Chociaż nie wiem czemu tak się robi bo całe wnętrze jest w porządku, dziwne :|

 

co do pytań to:

 

tadzio robię to z aranżacji leśnej firmy "koło" tak sobie upatrzyłem na ich stronie ;)

 

bump większy hmmm spróbuję zobaczymy jak wyjdzie :) z resztą kafelki są modelowane, według mnie szybciej i mniej nerwów się przy tym traci ;P

 

Mtrack czas renderingu teraz wyniósł 30 min z powodu dodania paru rzeczy i podniesienia ustawień renderingu na nieco wyższy poziom, wcześniej było 15 max, konkretnie przy ostatnim łapdejcie

mój komputer a raczej złom ;) to athlon 2800+ (nie mam pojęcia co ten plus oznacza :D ) 1 duży ram ;)

czym, hmm jeżeli dobrze zrozumiałem to IM, secondary LC

 

a propo materiału ceramiki to zgadujcie :D podpowiem że jest strasznie prosty ;) jak nie zgadniecie to wam powiem ;P nie ma tak łatwo ;D

 

no i mam prośbę :P bo teraz mi IESy zostały do zrobienia między innymi, a dane z drugiego dysku jeszcze nie odzyskane ;/ i była taka strona na której było ich naprawdę sporo może ktoś mi przypomnieć? z góry thx :)

 

dziękuję wszystkim za komentarze :D

 

łapdejt :

 

proba4zu9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc renderowało się to parę godzinek wszystko, z odpowiednią rozdziałką i wieczorem wrzucę do finished ;) tymczasem opiszę ten materiał ceramiki :P

materiał ceramiczny to:

 

refll: 25

refr:20

 

kolor czerwony w diffuse :D ;P

ot co cała tajemnica ;)

 

falcom ale mimo to morskie szkło mi się bardziej podoba :P a rozdziałka była testowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo przyjemne kolorki, przytulna łazieneczka

 

może nie jest to zbyt realistyczna sytuacja że przez drzwi (które są pewnie z przedpokoju) wpada tyle światła... ale fajnie wygląda więc co tam

 

spłuczka nad klopem za bardzo sie świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności