Skocz do zawartości

Model 3D: Head


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość Raffaello

o renderze nie wypowiadam sie, nie pasuje zielona głowa na fioletowym tle

jezeli chodzi o model to jest bardzo fajny, ciężko cos powiedziec bo nie wiem co chciałeś osiągnąć, czy obcego czy faceta no a w efekcie końcowym wyszło coś takiego

jezeli ma to być obcy to bym go bardziej po zniekształcał, uszy wyszły super nie zmieniałbym, nos może bardziej garbaty albo coś jeszcze z nim zrobić, kości policzkowe za bardzo ludzkie, a czoło za gładkie, wiecej zmarszczek aby nadać mu wyraz miny typu "nie podchodź bez kija" ;) co prawda on już wygląda na niezłego karka i jak by miał kilka bójek i zaliczonych strzałów z bańki ;)

ogólnie fajnie wyszła ta główka

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

render straszny ;] tło nijak mi nie pasuje.

 

modelik za to prezentuje się już lepiej. przeszkadza mi tylko:

dołek pod dolną wargą

za szerokie usta

zbyt płaskie wargi

za mało wyraźny łuk brwiowy (przy tej budowie możesz go śmiało wysunąć nieco do przodu zwężając odstęp pomiedzy mięśniami brwi)

no i brakuje mi tutaj jakiejś "iskierki" chociażby realnych oczu czy zębów wystających z ust.

 

sumując: jest nieźle ale znając Twoje umiejętności mogło by być lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model ładny, chociaż na twoje umiejętności mógłby być ciut lepszy, głównie chodzi o detale, jakies zmarszki itd. A render bleeee, skóra bleeee, oczy bleeeee...

 

I tak brawo za postępy w organice, ja w tym temacie jestem zerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

tutaj siatka i screen :)

0aa5e9b43d294bf2.jpg

24619a0ba89e0d4f.jpg

 

a wiec tak :

nie wiem czemu piszecie o skorze (material) ktorej tutaj nie ma :D render mial byc renderem "prezentujacym" model ;), nie wiem czemu wam nie pasuje zielony i fioletowy mi sie takie polaczenie podoba :D ale wkoncu wy sie znacie :)

raffaello--> jesli chodzi o model to co chcialem osiagnac ? wlasnie cos takiego mozna powiedziec ze w 98% to jest to co chcialem :) i mialo to byc polaczenie lwa i czlowieka ale tak delikatnie nie duze polaczenie tylko delikatne :) mi sie uszy wlasnie srednio podobaja :D

tweety z zebami trafiles w sedno chcialem zreobic ale jakos nie skonczylem ;) o realne oczy chodzi o render czy model ? bo jak model to takie wlasnie mialy byc ;)

Gavreel--> detal ?? hmmmm jaki detal ? :D wlasnie nie chcialem napackac duzo zmarszczek fald ;)

 

dzieki za posty licze na wiecej duzo wiecej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczy jako render: wrzuć teksturkę (jakieś oczyska znajdziesz w sieci) dodaj speculara i może hdri dla oczu i będzie o wiele lepiej :)

 

a wiesz, że z siatką o wiele lepiej sie prezentuje :) jakbyś chciał to jeszcze bardziej skończyć to zmapuj go niczym Darth Maul z malunkami tudzież tatuażami na twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model bardzo spoko :) co do renderu tez jest spoczko, ale spłaszczyłes ciut model, staraj sie rysowac cieniem, jak oplasz z jednej stony doswietl go tez 2giej, no i podswietl troszke tył :),a i staraj sie wywazyc gdzie działa poszczegolne swiatla.

 

btw nie uzywaj vreja do organiki bo strasznie to wychodzi, nie widziłem nic dobrego z vreja niestety (nie no Kome zrobił ładny render)

 

hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok kij wam w oko zrobie lepszy model :D:D:D:D:D:D

i na powaznie zabire sie za rendery/shadery i inne nudne sprawy :D

wsumie z tej glowki jestem dumny bo wyszla jak chcialem i sie duuuuuuzo przy niej nauczylem mimo ze robilem ja dwa wieczorki ;)

ps. C&C ofcourse dalej mile widziany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee nielot, idź się wstydzić do kąta za ten shader

model jest dobry ale prezentacja go psuje, stać cię na dużo więcej

no i jeszcze ludzki nos niebardzo pasuje, wszystko inne jest odrobinę pozmieniane w kierunku kocim więc zmieniłabym lekko też nos, może trochę bardziej płaski go zrób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielot. Spoglądałem teraz w twoje portrfolio. Dużo dobrych modeli ale prezentacja do D***. Niestety w dzisiejszych czasach nikogo nie złapiesz na samych modelach beż dobrej prezentacji.

 

hehe mylisz sie ;) ale bede pracowal na prezentacja :)

dzieki za komentarze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze te usta mialy byc chyba takie nietypowe ale troche dziwne sa miejscami , pod noskiem ta szpara za duza sie wydaje , no i te rendery sa nie najlepsze, tło czarne zdecydowanie lepsze ale teraz widac jakies przepalenia... reszta modelu spoko :)

 

co do mentala w maxie to jest on dość cieżki sam nie wiem czemu :) nigdy nic w nim nie smigalo tak jak chciałem, nie to co w mayce :> pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności