Skocz do zawartości

Real Madryt - RCD Mallorca 3:1! Królewscy mistrzami Hiszpanii!


CG_Adam_Dedyk

Rekomendowane odpowiedzi

Real Madryt zdobywa La Lige 2007 po raz 30 i powraca na swój tron!!:D

Wszyscy fani RM wpisujcie się!!:D

Nie bede się rozpisywał o meczu bo był tak niesamowity i tak nieprzewidywalny ze trzeba go zobaczyć albo przynajmniej skrót, który bedzie dostępny na http://www.realmadryt.pl jutro albo pojutrze.:D

 

Hala Madrid!!:D:D:D:D:D

 

P.S. W tej chwili na strone głowną czyli realmadrid.com nie ma szans wejsc:D

 

30!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Lubie ligę hiszpańską, bardziej sympatia darze Barcelone i Seville. Tytuł mistrza się Realowi należał, gratulacje dla fanów Galaktycznych w Polsce.

 

Tak jak oglądałem to 1 połowa Meczu Barcy Była chyba lepsza. Potem na ostatnie 35 min oglądałem mecz Realu, naprawdę fajne emocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł mistrza się Realowi należał, gratulacje dla fanów

 

no gratulacje, ale czy sie nalezal to nie wiem:P

 

przypominam przynajmniej 8 meczy, w których real zdobywał bramki w ostatnich 5 minutach meczu, to jest szczęście i tyle:P

 

barca grala przez pol roku w oslabieniu, bez najlepszego napastnika, krola strzelcow ubieglego sezonu, oraz przez 4 miesiące bez messiego

 

w meczu z deportivo RvN strzelił bramkę ręką, gdyby nie ona, to barca bylaby mistrzem:P

 

za rok bedzie lepiej! VeBarca!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hkropinski barcelona tez miala w kilku meczach duzo szczescia, poza tym po takiej druzynie mozna sie spodziewac duzo wiecej mimo kontuzji jednego czy dwoch zawodnikow. szkoda mi valencii, tam to byl szpital na poczatku.

dobranoc panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie liczy się tylko Premiership i Arsenal , ale La lige też czasami lubię sobie pooglądać. Faworyzowałem Real, gdyż Barcy nie cierpię (za finał LM :P ) i dlatego, że Reyes tam gra. Mam nadzieję, że po tym meczu Real kupi Jose i to za dużą kasę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Visça el Barca!

 

Nie lubie real madrytu... oby Barcelona wygrala za rok...

 

Możesz nie lubić realu ale zawsze wygrywa lepszy a w tym przypadku jest to Real Madryt!:D:D:D

 

Możecie ściągnąć wielką fete na Santiago Bernabeu po meczu fantastyczne widowisko!

 

http://files.filefront.com/Euforia+po+meczuwmv/;7816425;;/fileinfo.html

 

 

I wielką fete na Cibeles!

 

http://files.filefront.com/Euforia+na+Cibeleswmv/;7817669;;/fileinfo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o RHM to zapomnijcie :P Henry zostanie w Arsenalu, inaczej stracę do niego szacunek. Rok temu tyle gadał, że dla kibiców zostaje itd. a teraz z powodu odejścia dyrektora sportowego (co prawda b.związanego z Wengerem i Henrym) miałby odejść ? Henry zostanie tak długo jak długo zostanie Wenger, a ten już wypowiedział się oficjalnie, że zostaje. Skład Arsenal ma b.silny, jeśli ominą go kontuzje to będzie nie do zatrzymania. W tym roku nie było chyba takiego meczu , żeby Wenger mógł wystawić podstawowy skład. Na każdej pozycji Arsenal ma jednych z najlepszych graczy na świecie, długa i młoda ławka, więc głupotą byłoby odchodzić po tylu latach, bo Barca wcale mocniejsza nie jest. Zresztą Henry ma sentyment do Wengera, od początku kariery był jego trenerem (w Monaco), potem go kupił do Arsenalu jak był niewypałem w Juve, za dużo mu zawdzięcza by tak po prostu nagle odejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności