Skocz do zawartości

Scena 3D: Exterior ( Dom z zakładem mechanicznym, praca semestralna) Update 1


Gość jaco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamieszczam pierwszy próbny render poskładany w photoshopie czas rendera około 5 minut. Sorry za ten cień ale nie zdąrzyłęm dorzucić krzewu który ma stać na rondzie. Czekam na komentarze.

 

>>LAST IMAGE DELETE>>

 

Zamieszczam Update. Zamierzam wykonać około 10 renderów w koło budynku. Po zakońzceniu pracki mam zamiar wrzucić ją do Galerii 3D. Aby się nie zniechęcić już nie będe dorzucał nowych upków :-).

 

dom_02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fajne. Nie słuchaj panów "pakowaczy" ;). Nie warto robić zbytniego szumu obiektowego w scenie, bo nic z tego nie wynika a gubi się istote pracy. Z uwag - za gruby displace na trawie - wyszła jak sałata. Te "paski" w oknach nieco żałośnie zwisają ;). Ogrodzenie po lewej lewituje nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, że kolejny student architektury;]...pozdro...wyszlo spoko...jak na 5 min to bardzo spoko...podpinam sie do komentarza hynola, szczególnie trawa i fajnie by wyglądało jak byś coś do wnętrza wrzucił...nie wiem czy domku nie przepaliłeś ciutke...i zamień ten krzak na środku na wielkiego królika...albo kaczke...;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem co to wapw i nie jestem z Architektury bo po nich rzeba wszytko poprawiać prosze mnie nie obrażać ;-) jestem na PW zaocznie na Budownictwie które jest nudne i do dupy, Przedmiot pracy semestralnej to Architektua i Urbanistyka, temat "Projekt domu z zakładu mechanicznego" jestem aktualnie po sesji i nie zdążyłem oddać projektu na czas . Co do wnętrza to raczej nie będe nic renderował bo nie o to tutaj chodzi i nie ma na to czasu trzeba zarabiać na chleb innymi projektami więc tak jak wspomniałem wyżej nie będe nic więcej pokazywał a sa gusta i guściki które potrafią zniechęcić. Cały projekt wraz z rysunkami technicznymi załączę na finiszu do galerii.

 

Co do projektu i składania renderowałem oddzielnie trawe i drzewka. Trawka przedłużyła mi się do 20 minut renderingu :(. Puki render zaskoczył do końca max zawiesił się 30 razy co mnie strasznie bulwersuje dlatego zmniejszyłem ustawienia i wyszła ta sałata. Kompa chyba nie mam słabego pamięci mi nie brakuje jednak te errory wyskakują mimo tego że poczytałem o tym na forum i spróbowałem coś zrobić. Z tego co zauważyłem 80% czasu spędzonego na renderach to restarowanie, zawiechy i odpalanie maxa. Strasznie mnie to bulwersuje.

 

POzdrawiam i czekam na dalsze komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności