Skocz do zawartości

Postać 3D: Organika


wrzecionek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

buźka trochę niekonkretna, trochę pełniejsze wargi by się przydały

 

koło dziurek nos powinien mieć inny krztałt

 

brwi są za blisko oczu

 

koło buzi dolna część policzków jest bardzo zapadnięta

 

czy używasz referek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak należy robić z referek. Jeśli chodzi o model to ja bym zmniejszył oczy, zwęził nozdrza, cofnął kąciki ust, podniósł nieco usta, zniwelował ten wałek na dolnej wardze, zwęził trochę tę twarz. Ale orłem w 3d niejstem więc gwarancji na tą radę nie daję :-). To jest splajnami robione tak ?? może spróbuj tez trochę porzeźbić w jakimś programie do rzeźbienia, ja na przykład wolę rzeźbić. Ale istotne jest żeby też posiadać umiejętność modelowania różnymi technikami, także postaraj sie ten model poprowadzić tak by był lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciechu- To jest zwykly polymodeling. Myslałem o programach typu zbrush ale doszedlem do wniosku ze najpierw chce sie nauczyc dobrze modelowac w maxie a dopiero pozniej bede sie bawil w rzezbienie.

Nie bede juz poprawial poprzedniego modelu bo zaczolem robic nastepny.

A oto efekty mej pracy.

lepperbn9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

masz jakies blueprinty ?

jak nie to przydałoby się jakieś załatwić :D

takie co mi się rzuca w oczy:

-przedewszystkim oczodoły, mianowicie sa za "płytko" osadzone czyli umieść oczy głębiej

-łuki brwiowe też za mało wystają.

-policzki i kości policzkowe, policzków brak a kości jakby ich nie mial tzw jakby sie w polowie oka koczyly :)

-troche płasko widać to wszczególności na ustach i policzkach jakbyś zrobil policzki i usta(kąciki) dał do tylu to by było dużo lepiej :)

 

ale i tak wygląda fajnie :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wrzecionek powoli zaczynasz wymiatać. Jeśli chodzi o ostatniego posta - od razu widać że to będzie ork - twoje tłumaczenie odnośnie kształtu nosa było więc w moim przypadku całkiem zbędne. W zasadzie wszystko fajne.... tylko ja bym popracował jeszcze nad oczyma. Jestem ciekaw jak ci ten ork wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

troche pomalowalem na szybko nie trzymaj sie moich kresek gdyz sa zle :D to tak aby pokazac co i jak :)

najwazniejesze to proporcje glowy u ciebie sa zle :)

po drugie wazne krztalty czyli znaki rozpoznawcze twojego konceptu (narysowalem) pamietaj zeby wedlug nich ukladac siatke :)

tak pozatym fajnie :)

wrzecionekjf5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedny ork przebili mu uszy i dostał z młota w skronie. Nie podoba mi się ta dziura na środku nosa koło czubka no i zęby trochę dziwnie wystają jak u dzika jakiegoś. A tak poza tym to robisz duże postępy tak trzymaj i nie bój się zagęszczać siatki bo tak jak teraz to wszystko jakieś takie obłe i gładkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności