Skocz do zawartości

Mini-Bitwa 15: Phone box


Szymeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Co ta budka taka równa?

Możesz zoptymalizować najbliższy od widza róg (ten pionowy słupek) bo widzę, że tam trochę gęsto.

Drzwi niekoniecznie muszą być boxem, mogą być na plane, wtedy zamiast 12 trisów użyjesz 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie optymalizowalem zabardzo tej siatki wycinalem jak leci jutro to zrobie, co do drzwii hmm chyba jednak je takie zostawie bo chce to pozniej do enginu jednego wrzucic a nie jestem pewny czy lubi 2 stronne poligony:/

co do rownosci... spokojnie;P

dzieki za uwagi:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ma znaczenia kiedy robie model zasady znam robienia pod engine modelu:) tylko jedynie tego nie pamietam a to chwila bedzie na poprawe tego jak sie dowiem czy mozna miec ten poligon dwu stronny :) a engine to Chrome engine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm chorome engine na komorke to musialo by byc ciekawe :O

btw masz kilka zbednych poligonow :p i mysle ze moznaby zaoszczedzic troche na tym kole o ile na zewnatrz bym jeszcze zostawil to wewnatrz kola mozna troche po collapsowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

koncept fajny, do tej budki mozna by dorobić tą reszte ktora jest na koncpcie mysle ze daloby rade, czy to podłoze musi miec tyle trisów? w apru miejscach mozna by tu i uwdzie uproscic jeszcze moze by to dalo jakies oszczendosci np na drugi budnek

 

edit \ 700 tri O_O i to trochu przegioleś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Por@szek - jak mi powiesz jak przestawic w maxie zeby pokazywal trisy to z checia bede w trisach podawal wartosc narazie dla mnie granica to 500 poly wiec nie wiem do czego sie przyczepiasz..

 

mario don - hehe wiesz chcialbym dorobic te reszte ale zostane przy budce bo w ciagu dnia mam jakas godz jedynie na bitwe a moze nawet nie a chcialbym skonczyc:/ co do podloza tylko troche je optymalizowalem zeby sie nikt nie przyczepil a wiem ze mozna wiecej:P ale widze ze wychwyciles to hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności