Skocz do zawartości

Scena 3d: \"na początku był...\"


Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna szybka pracka, powstala z takiego czy innego eperymentowania z nudów... idea jest taka: przejscie przez trzy formy, archaiczny i nieokszesany ledwie figoratywny monolit, następnie forma naturalna, piękno takie jakim go zastalismy jednym słowem \"rzeczywistość\", a na koniec kwazi rzeczywistosc \"jutro\" kwintesencja, techniki, sterylna, precyzyjna forma \"piękna\", a prawda jest taka ze czytajcie sobie to jak tam chcecie, to tylko taki maly cukierek dla oka. :)

gr%20fac02.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Podoba mi się ta praca :). Dla mnie mankamenty to na pewno oko i jego obszar, jakoś zupełnie mnie nie przekonuje. Poza tym ja bym widział tą falę odchodzącą od twarzy w rozmyciu, bo tak nie czuć czy jest zamrożona czy właśnie odchodzi. Poza tym poprawiło by to wrażenia estetyczne. (nowinka obrazkowa podpięta)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też prawda... ale czy w grafice nie liczy się bardziej pomysł, a wykonanie to już sprawa drugorzędna? Myślę, że projekt wykonany bylejako ale opierający się na świetnym pomyśle będzie znacznie lepszy od tego, który został perfekcyjnie wykonany ale przedstawia byleco. Ale może to ja się mylę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bravo za pomysł i coś niecodziennego, tylko troche nie trafiło do mnie to trzecie stadium, przed przeczytaniem opisu podzieliłem to sobie na dwie części twarz z \'hełmem\' i te particle, poprostu za mało odcina się od głowy w stosunku do tego jak kryształki odcinają się od niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze sie podoba, co do eykonania to trudno to nazwac wykonaniem, w niecala godzine (bez redera) zrobilem pracke, głowa to z laski ktora robilem na wczesniejszych pracach (seria \"feme beauty\") jest w galerji) bawilem sie grable na modelu głowy (moglo byc ciekawe) (i było) no i dałem dla jaj bombe, no i co wyszlo, mysle sobie kurde mam pomysł, merage laskę bez grabla, czerep reflection + fallof, tło z glowem dwa swiatelka, (rysunek i kontra) w dopelnieniu swieci 20% szrosci (background w gl). i to by bylo na tyle, ale macie racje pomysł jest ok, i zasługuje na dopracowanie, jak uporam sie z komercyjna pracą w maxie, to go rusze, mam pomysł aby zrobic dynamiczną scenę z ręką, na podobnej zasadzie, format panavision, i horyzontalna kompozycja, od, \"grabla\" przez ciało, skończywszy na jakiejs androidalnej formie dłoni... + troche dodatkow w 2d i moze byc niezłe, a tak wogole to moze całą laskę poubieram w te granatowe metalowe bajerki? pamiętacie stroje z neon genesis eva. ? to cos w tym stylu tylko więcej nagiego ciałka :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy tak z tym brazilem? to brzmi jak telenowela :) ja kocham vraya! material twarzy to multilayer, pomarańczowe swiatlo i bialy polysk, robione bylo do zupelnie innego swiatla, (zapraszam do galerji) i zresztą do scanline\'a, i bylo wpozo, w pewnym sensie chcialem by laska wyglodała blado, ze spuszczonym \"nieobecnym wrokiem, klimat jak z teledysku \"all is full of love\" biork, duzo bieli i sterylna atmosfera. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Misic

No też prawda... ale czy w grafice nie liczy się bardziej pomysł, a wykonanie to już sprawa drugorzędna? Myślę, że projekt wykonany bylejako ale opierający się na świetnym pomyśle będzie znacznie lepszy od tego, który został perfekcyjnie wykonany ale przedstawia byleco. Ale może to ja się mylę :)

 

zupełnie się z tym nie zgadzam, ale są rózne zdania :)

 

@Damian

spoko, już nie będę gadał o Brazilu (tylko czasami napiszę, kidding :P), pomysł ze zrobieniem całej kobitki jest super, jestem ciekaw jak to będzie wyglądało :) no i cieszę się, że nie tylko ja oglądałem Neon Genesis Evangelion :D

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

To naprawde swietna praca. Zawsze jak ogladam czyjes prace, najwieksza uwage przywiazuje do kocepcji i pomyslu, a w dalszej kolejnosci do modelingu i innych spraw bardziej technicznych. Chyba wlasnie koncepcja spodobala mi sie najbardziej. [piwo] Zastrzezenie mam chyba tylko jedno. Moze powinno byc w tej pracy jakies tlo, bo na bialym znika spora czesc tych wirujacych czastek...

Oby wiecej takich rzeczy...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, nie no, nie mogę się powsztrzymać, muszę to napisać :P

uważam, że przedstawić byle jak swój koncept można naprzykład szkicując go ołówkiem na papierze i w tym wypadku rzeczywiście nie liczy się dobre wykonanie, tylko pomysł, ale jak się już ma przenieść ten szkic w świat 3d, to według mnie powinno się to zrobić jak najlepiej...

w wypadku tej pracy podoba mi się zarówno jedno i drugie :) ale ciągle czekam na animację :D

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności