Skocz do zawartości

Mini_Bitwa 16: kow-bye


Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nikt nie wypominał, że nie startowałem, pokażę swój model - 988 trisów.

Zmapowany plus jakieś tam normale. Z teksturą może być różnie, bo po pierwsze malowanie wychodzi mi jeszcze gorzej niż modelowanie, a po drugie ostatnio nie mam siły siedzieć przy kompie po pracy.

 

clipboard01ddddfsdj2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No staram się korzystać z różnych referek, także za każdym razem wachluję fotkami. A ten "old fart" rzeczywiście był jedną z nich. Bardziej jako sam pomysł, nie naśladownictwo :) Za wysokie progi.

 

PS. Może spróbuję przygotować jakąś teksturę, czasu jeszcze sporo, także kto wie :).

 

26985170zh6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie jestem wielkim fanem westernów, kowboj idzie w odstawkę.

Za to zawsze chciałem spróbować Rangera z okresu IIWŚ, choćby w stylu Call of Duty. Baza została ta sama, doszedł tylko garnek na głowę. W limicie nadal się mieszczę - 990trisów.

 

30738004eh4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, może mu wsadź swój avatar Kuba zamiast dwójki na kasku:P

 

Twarz jednolicie szarawa trochę, ale cool ogólnie, speedzior był chyba:p

Najbardziej mi się kask podoba:)

 

Jeśli normal paliłeś w z2 to pewnie możesz również wypalić displace. Displace można użyć do bardzo fajnego cieniowania, co się przydaje między innymi do cieniowania skóry. Na kilku warstwach displace w różnych odcieniach i przy różnych kontrastach można wycisnąć fajne efekty (multiply, overlay itp). To tak a propos twarzy:p

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad skórą muszę jeszcze trochę posiedzieć, co do reszty, to rzeczywiście leciałem, bo myślałem, że nie zdążę. Na szczęście jutro sobota, może uda mi się choć na chwilę przysiąść. Aha, to nie Z2 tylko demo mudboxa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze. Bitwa mimo niemrawego początku dość ładnie się rozkręciła. Gratuluję wszystkim, którzy już ukończyli, lub dopiero ukończą. Wrzucam swoje finałowe obrazki.

Poniżej prezentacja modelu, potem kolor w 512, na koniec wszystkie mapy w pomniejszeniu.

 

finalfw3.jpg

 

 

kolorkj1.jpg

 

mapyad8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności