Skocz do zawartości

Postać 3D: Hans


Levus

Rekomendowane odpowiedzi

Hans, [blablablablablablablablablablablablablablabla:)], nigdy nie był dzieckiem takim jak inne. Podczas gdy inne maleństwa bawiły się z kotkami, mały, brzydki Hansik bawił się kotkami...i tak rósł i rósł...

Ale łotewer...

 

Robię sobie taki modelik, za inspirację mogę uznać "texsaską masakrę" (tudzież "dom 1000 ciał") z lekkim odchyleniem w stronę American McGee's Alice:p

 

Z texturą będę chciał pojechać w "skrzywiony realizm" cokolwiek miałoby to znaczyć...

Nie wiem kiedy skończe bo dłubie w wolnych chwilach już od pewnego czasu..

 

Mile widziane c&c, szczególnie na temat siatki..

(wszystkich obrażonych Jasiów przepraszam z góry, to takie uniwersalne imię, taki powiedzmy Jan Nowak..)

6f339ce37cbe1239m.jpg7b7f00c6429bdbb5m.jpg317398d8da3d7aa6m.jpg69b6eba7708e6536m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Fajny Hans :D, taki przygarbiony i ta twarz seryjnego mordercy XD, ja bym jeszcze dodał procę którą by trzymała ta ręka w tej torbie:P, co do ilości poly to zgodzę się z SoAdEm, mogłoby ich być troszkę mniej chyba, że to jakiś new-gen. A zresztą ja tam na game art się nie znam:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proca odpada zdecydowanie! Raczej, hm, jakieś wiadro z flakami?:)

 

Limit zakładałem nawet do 10k (przy 2048), wyszło na razie niecałe 6000 więc tak się właśnie zastanawiam czy już go nie pociachać do 5-ciu... i texturkę standardowe 1024..

 

Będzie normal+spec oczywiście.

 

A tak BTW: Hans! To jest myśl! Tak mi się ten Jasio nie widział jakoś:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział żeby zrobić do 5k poly, chyba że chcesz dodać jeszcze jakieś znaczące rzeczy:P

 

PS. fajnie, że Hans ci się spodobał, kiedyś nawet na niemiecki pisałem (tzn ja po polsku, kumpel przetłumaczył :D) bajkę o Hansie który bił inne dzieci aż w końcu przyleciał piękny krwiożerczy łabędzi i zjadł Hansa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewus, model na pewno będzie dobry jak zawsze, ale z tym kazirodztwem to przesadziłeś - dzieci z kazirodczych związków nie muszą być małymi potworkami bardziej niż inne.

Tak sie zastanawiam, ja dostawałem na PM jakieś bluzgi za krytyczne uwagi na temat moderatorów, a tu takie rzeczy przechodzą;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą, ale mogą, jest na to duża szansa podobno, więc temu tu się udało...

 

W sumie to w nikogo nie celuje ani nie mam zamiaru nikogo obrażać..

bo ja to tak bajkowo-filmowo chciałem tylko no...

 

Ocenzurowałem post bo jeszcze dostanę za damski ch... chochołek:p

 

Dzięki!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności