Skocz do zawartości

Teczka 2D: Ortheza - 06.05.2012


ortheza

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowilem zalozyc mala teczunie. Zdarza sie ze popelnie jakas pracke lub szkic i potrzeba mi jakiegos swieżego spojrzenia zby dokonczyc ja lub poprawic.

 

Licze na Wasza pomoc.

 

 

Na pierwszy rzut speed. ktory mial byc wstepem do pracki na CG "strange behaviour" ale sie rozmyslilem. Mimo to chcialbym ja dokonczyc.

ale gdzies mi zniknela wizja calosci.

-------------

 

musialem pousuwac stare szkice. zreszta nie byly jakies specjalnie fajne :-)

Edytowane przez ortheza
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 862
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

moim zdaniem za duzo obiektow wypada poza kadr-wazka wypada,slimak po lewej i po prawej tez-musisz jednego dac calego-np.tego po lewej przesunac do gory,po za tym moze i faktycznie obraz caly za bardzo odwrocony. Zapowiada sie fajna pracka,fajny dynamizm,czuc ruch;] pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smok świetny wprost, tylko chyba robi drifta na zakręcie,bo cos taki pochylony,jakby miał się przewrócić na prawo...;)

ostatni,bardzo przyjemny klimacik komiksowy...nie mam zarzutów,wszystko gra:światło,swobodna krecha,klimacik...

barbarian, czy tam inny koleżka jest za bardzo splamiony czernią moim skromnym zdaniem,ale czaszki-niczego sobie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predzej wschod, bo kolorsytyka ta kolorystyka mi bardziej spasowala,

Tak wogole to byl tylko spid. nie myslalem zeby robic z tego pelnowartosciwa pracke. Stad brak szczegolow.

Ale zobaczymy. jak na razie uzbieralo mi sie kilka szkicow ktore planuje wykonczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej przyglądaj się naturze. Budowa roślinek, światło itp. Drzewka masz za oknem i wystarczy wyjrzeć i zobaczyć, jak fajnie układa się światło na liściach, jak światło tworzy bryły, przestrzeń. Widać, że rysujesz z głowy. Czasem warto popatrzeć na fotki i zaczerpnąć ciekawe efekty. Szukać i starać się zrozumieć.

Pozdrawiam :)

PS" Widać, że myślisz i z czasem zaczniesz robić świetne rzeczy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predzej wschod, bo kolorsytyka ta kolorystyka mi bardziej spasowala,

Tak wogole to byl tylko spid. nie myslalem zeby robic z tego pelnowartosciwa pracke. Stad brak szczegolow.

Ale zobaczymy. jak na razie uzbieralo mi sie kilka szkicow ktore planuje wykonczyc.

 

Wiesz ... spid nie spid ... ale chyba nie widziałeś spidów na eatpoo albo na suijin :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winne tego obrazka to Morbid Karbid. nie moglem sie powstrzymac tak mi temat future-kolei utkwikl w glowie. "szkic" jakies 2 godzinki

 

niestety spowodu zle ustawionego monitora ostanio wychodzily mi za ciemne pracki :-| wstawilem rozjasniona troche wersje,

 

loco2m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności