Skocz do zawartości

Scena 3D: Brooklyn Building.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Powoli ale do przodu :) WYWAL CHODNIK! Tragiczny jest :P A jak będziesz już go poprawiał nie zapomnij o kratce ściekowej i kilku szczurach ;). Fajnie się prezentuje, mam nadzieje że bok bloku tez będzie zrobiony... czekam z niecierpliwością na dalsze UP'y bo spodobało mi się :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodnik definitywnie poszerz i zrezygnuj z takiego krawęznika, bo wyglada porazkowo. i koniecznie dodaj jakiegos chamfera miedzy poziomą a pionową plaszczyzną krawęznika. nie wiem jaki ma byc ten chodnik i kraweznik, ale mysle ze w modelowanie takich detali nie ma co sie bawic - wiekszosc dobrze załatwisz texturką i bumpem a jak cos to jeszcze masz displace'a.

 

tu takie 3 fotki, moze Cie troche zainspirują i pomogą :)

foto 1

foto 2

foto 3

 

odnośnie odstępu miedzy budynkami to tez kiepsko to rozwiązałes. albo daj porządny odstęp, tak aby było jakies tam przejscie na podwórko, albo zrób budynki na styk, miedzy nimi wgłebienie i wrzuc tam rynne - czyli łączenie podobne, jak miedzy naszymi polskimi kamieniczkami. wtdy drugi budynek moze miec zupelnie inne kondygnacje, wykonczenie elewacji, wysokosc itd. a całość mimo wszystko wygląda spójnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodnikee0.jpg

 

Ale zmienię chodnik jak i odstęp - to było tylko prowizoryczne rozwiązanie :)

Zrobię jak mówisz mkk3a - wcisnę rynnę. O ile uporam się z texturami to dalej w tle będzie kawałek skrzyżowania ze światłami i widoczna ściana budynku.

 

Dzięki za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności