Skocz do zawartości

Wiz: Kuchnia (speed)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Taka oto speedowa kuchnia znow projektu Darka Dumy.

Nie mialem za bardzo czasu by sie z tym bawic (1dzien modeling+materialy, i 1dzien rendering+postwork).

W sumie zastanawialem sie czy w ogole wrzucac ja do galerii...

bo malo tego...

Ale wrzucam, mimo ze to tylko speed;P

Pozdrawiam

tadzio

 

edit: czy moze lepiej nie robic z siebie blazna i przerzucic to do testow?

 

a12f8df17104f291.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Noo, praktycznie nie ma się do czego przyczepić, a popatrzeć z kolei jest na co;) Świetna robota, aż żal speed'em to nazywać;) Możesz powiedzieć co leży na blacie tej marmurowej(?) 'wyspy'? Bo jeśli to metal to odbija coś dziwnego, ciemnego, jakbyś ramy okien zmieniał w PS co też widać po obwodzie powierzchni przeszklenia;) Trochę brudy widać w kątach, szczególnie u góry z prawej, ale to w zasadzie uroku dodaje tej wizce, przynajmniej dla mnie;)

 

Pozdrawiam i gratki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Touch:*

Na wyspie (tak marmurowej;) jest plyta grzewcza (polysk). Tak dziwnie odbija okno, ale to wina takiego kadru ktory mialem z gory narzucony wiec....

Jak sie przypatrzysz to w tym ciemniejszym miejscu na plycie widac biale kregi grzewcze.

Brudy na gorze tez mnie wnerwiaja, ale render byl czysty (hi-sety, hi-res itp) ale w psp po podkreceniu kontrastu takie grzyby powychodzily ( i znow mala ilosc sampli rzucana przez vraya w ciemniejsze miejsca sie klania...).

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :P zamiast usprawiedliwiać sample trzeba nad tym pogłówkować :D no te grzyby to takie jakieś niesmaczne :P a może można by się pobawić dark multiplier i po krzyku hę? ;> no o braku detalu na półkach to nie muszę mówić, ale to speed więc jest ogólnie poprawnie :) jak podgrzybki znikną to będzie najjjjs ;) domyślam się że to mój nielubiany vryj sun :P :D no ale może kiedyś u mnie też będzie rulezzz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi speed!

Pytanko - wszystkie modele znajdujace sie w scenie modelowales na bierzaco czy tez korzystales z czegos co zrobiles juz wczesniej? Podobnie z materialami pewnie masz juz jakas biblioteke z ktorej korzystasz - bo robienie za kazdym razem wszystkiego od nowa to troche bez sensu - szczegolnie jesli chodzi o wizualizacje.

Jedyne co zauwazylem to krzywo ustwiona kamera - linie fug uciekaja w lewo do gory. Ale pewnie tak mialo byc. Poza tym bardzo mi sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82

Coz za niebywala skromnosc! ;) Praca mi sie podoba, w moim przypadku na pewno to by nie byl speed. Ale mimo wszystko brakuje mi paru detalikow - wydaje sie pustawo...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlosss-to niestety jednak wina sampli (jak na moje oko). Dark mult nic by nie dal, bo render i tak byl bardzo jasny i wyplowialy. A i tak zawsze poprawiam kontrast w psp, bo w vrayu na exponentialu raczej jest to wskazane. Polki puste bo jak juz mowilem- brak czasu na wstawianie bibelotow.

Oswietlenie to vray sky i niestandardowo photometryczny sun ;) Nie pytajcie czemu, jakos tak zakombinowalem:)

JohnyCa- jedynymi gotowcami sa tu lodowka, piekarniki i zlew. A z materialow nierdzewka i skora. Reszta moja. Oczywiscie mam biblioteki, ale tutaj mialem narzucone koncepty materialow, wiec musialem je robic sam.

George82-pusto- wiem, ale nie zdazlyem wiecej...

Dzieki i pozdrawiam wszytstkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

render bardzo ladny materialy tez niczego sobie ale widok za oknem troche nie trafiony.

wydaje mi sie ze jest tez maly problem z proporcjami (chodzi mi o krzesla>okap>plytki) wstaw bip'a bedzie lepiej widac.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności