Skocz do zawartości

Scena 3D: Tube Station :P


lukos86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ponownie. Odstawiłem łazienkę i zaczynam nowy projekt. Otóż będzie to typowa podziemna stacja londyńskiego metra. Nie wiem czy dam radę skończyć bo mam wielki problem z referkami. Jakby ktoś miał przypadkiem lub się gdzieś na nie natknął to bardzo proszę :D Sam też nie porobię bo mnie zaraz policje zawinie :P

 

Narazie tyle (niedużo ale zawsze coś):

 

metro4fs2.jpg

Shot at 2007-07-27

 

metro3an7.jpg

Shot at 2007-07-27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zapowiada się nieźle.. na końcu tunelu zrób jakiś zakręt, a nie taki zanik... fajnie by było, gdyby jeszcze za zakrętem było światło.

 

Zrób nieco segmentów w "tubie", bo smoth źle działa. Zauważyłem, ze jak jest długi prosty cylinder z jednym height segments to nie widać wygładzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zw na notoryczny brak czasu jest mały progres. Materiały będą poprawione. Staram się uczyć i nie używam żadnych bitmap do zrobienie materiałów poza napisami. Pozdrawiam

 

KOMENTUJTA

 

Mały update:

 

metro9wu8.jpg

Shot at 2007-08-01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu tu nie ma klamek... a gdzie są lampy?? xD a tak serio to chyba przydużawe te płyty brukowe... choć nie jestem znawcą mieszkam na wsi a miasto obok mnie nie słyszało nawet o tramwajach a co dopiero o metrze :)

 

P.S.

Co to "Seven Sisters" jakaś firma produkująca kredki woskowe?? :P (serio pytam, tak z ciekawości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowiek całe życie sie uczy i głupi umiera...no co nie którzy przynajmniej... dzięki za info lukos86. Odrazu poczułem sie mądrzejszy :>

 

P.S.

Zapomniałes dać smootha na tube czy takie ostre krawędzie to wynik zamieżonego działania?? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I lukos86 rzekł: Niech staną sie lampy..... i lampy zapłonęły światłem 250 W :P

 

Po za tym spoko ale aż prosi sie o metro we własnej osobie :)

 

Pozdro

 

P.S.

Dodał bym tu jakiś klimat.. bo na razie nic sie tu nie dzieje.. nie mówię że jest źle ale przydało by sie coś typu nieświecąca lampa... pijaczyna na ławce itp. :)

No wiesz taki polski akcent w angielskiej oprawie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płytki krzywo położone ;)

Dodał bym tu jakiś klimat.. bo na razie nic sie tu nie dzieje.. nie mówię że jest źle ale przydało by sie coś typu nieświecąca lampa... pijaczyna na ławce itp. :)

No wiesz taki polski akcent w angielskiej oprawie :P

no i trzeba by było jeszcze ładne teksturki porobić bo narazie to jest sterylnie i sztucznie

 

już ide spać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że masz ten sam problem co w łazience :) znaczy się mapowanie płytek na załamaniach.

Gdyby miało być jak Ty to pokazujesz to faceci od glazury by się zamęczyli :)

Wg. mnie powinno być tak:

http://www.mateuszg.com/pliki/poprawka.jpg

Poza tym podoba mi się ten art, dodaj duuuużo brudu i zniszczeń i będzie fajny klimacik.

Ja tu widzę taką scenkę: po lewej jest pełno zombiaków a po prawej ludzie wychodzący z pociągu :) ech, chyba za dużo grałem w resident evil :)

Czekam na koniec.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heaven - zarys pociągu zrobię na końcu, może nawet cały pociąg wjeżdżający na stacje.

 

P3ter - co do oświetlenia to jest ono narazie robocze więc narazie tak będzie. Ale przyjdzie też na to czas

 

EX3qtor - zgadza się ale to był mój bład zamiast najpierw modelować to się wziąłem za wcześnie za mapowanie i tak to wyszło.

 

DALEJ POTRZEBUJE REFERKI JAKBY KTOŚ MIAŁ ALBO PRZYPADKIEM COŚ ZNALAZŁ!!!

 

Pozdrawiam

 

Update

 

metro16at9.jpg

Shot at 2007-08-05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności