Skocz do zawartości

[4 prace 3D] Mech, Rycerz i Jappek :D + slonko :D


jappek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

strasznie cosik ze swiatłem zamieszałeś:

mech:wali mu jakas latara od dołu w kadłub czy jak to tam nazwac, przypuszczam ze to od ognia z luf, ale w takim razie dlaczego nie widac tego swiatła na samych lufach i nogach i ta mgła jakas taka....

Rycerz: no cóż wygląda jak wycięty z innej bajki i znów to swiatła słońce w tyłek a wygląda jakby go ktoś reflektorem oswietlał od lewej

Jappek: chyba najbardziej mi sie podoba, podciagnąc troche rysunkowo w Photoshopie i mogłoby być ciekawe

 

pzdr...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... co do rycerza masz racje... ale jakby nie bylo swiatla z przodu to wogole by go nie bylo widac... a koniecznie chcialem zeby bylo widac zachod... jak to inaczej mozna rozwiac??

 

Mech... fakt... za maly radius dla omni jest... hmm... a dlaczego na lufach nie ma swiatla... nie pamietam... ale wiem ze powinno byc... sprawdze i najwyzej zapostuje poprawiona wersje :D A co do mgly... znasz jakis lepszy sposob na mgle... tzn dym na pustyni... ale taki zeby komputer nie zaczal piszczec z bolu?

 

Za \'pochwale\' Jappka serdecznie dziekuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klimatu, to rodzą sie pewne wątpliwości, zbiegiem okolicznosci bardzo podobne to do jednej z pracek, ktore były na jednym z krążkow bodajze od maxa 3, wielka przestrzeń, swobodnie rozrzucone głazy, mapowana mgła a w tle planeta, nawet kolory te same, to był tutek chyba, zrobiłęs fajną prackę ale zdaje sie ze nie do końca sobie to wszystko powymyslałes :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przyczepie do pracki z zachodem. Mianowicie kamienie, co widac z bliska, maja rozmazana teksture, przez co bump tez nie wyglada najlepiej. Urzyc mozesz map proceduralnych.

I jeszcze ta planeta. Wyglada jakby unosila sie w chmurach gdzies blisko a chyba nie takie bylo zamierzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Referka jest z jakiegos dodatku do magazynu \'Kawaii\' ... jak rysowac mange... czy jakos tak...

 

Andrea... bump... fakt... spieprzony troche... ale juz nie mam zrodla tej pracki... wiec nie poprawie... a ta planeta... to ksiezyc... i ma byc blisko... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności