Skocz do zawartości

Wiz: dom "sierra"


karny

Rekomendowane odpowiedzi

witam

kolejny dom tym razem projekt sciagniety z www troche przerobiony.

mi sie to podoba :), ale czekam na ciekawe rady, uwagi. nocna wersje robilem pierwszy raz nie wiem zbytnio co jest wazne przy tego typu wizkach.

atakujcie ...

 

pozdr.

 

21km2.jpg

 

21nightqq0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mi tez sie podoba... tylko gdzie rynna ? kazdy dom ma rynne :) chyba :P

 

ps. dwie wersje mi sie podobaja :) te swiatla w wersji nocne to IES'y? niebawilem sie nimi.. jesli to te swiatla to bedzie sie trzeba zaczac bawic :)

 

poza tym rowniez jestem ciekawy jak zrobiles trawe.. hair and fur ? vray fur ? mozesz pokazac ustawienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale fajna pracka i domek tez calkiem calkiem

heaven Ty jak niekiedy wyskoczysz z komentarzem to chcac nie chcac humor poprawia:)takie fachowe dosyc. Dla info rynny nie musi byc widac-wydaje mi sie ze te rury spustowe na bokach zbieraja wode z polaci - a niekiedy nawet moga byc w ogole nie widoczne(ida pod wykonczeniem elewacji w ociepleniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bardzo mis ie podoba.;p(sam nie moge jakoś zacząć jakiegoś exterior'a

 

Nie podobają mi sie kafelki na podjeździe,drzewka jakieś takie mało listne.

Podoba mi sie projekt(skąd takie pomysły czerpiesz?)trawa tez jest good.

 

Co do wersji nocnej to jest fajnie ale jeszcze jedna lampa przydała by sie koło kamery aby rozświetlić trochę ta trawe.

 

pozdr0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem przyjemnie to to oswietlone i fajne materialy. Kompozycja tez ciekawa. Moze troche malo szczegolow i przydaly by sie tez inne rzuty.

Mi sie podoba :) (sam wlasnie zaczalem swoj pierwszy exterior wiec pewnie jak go tu pokaze to dostane baty :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o dzienna wersje to trawa malo realistyczna-morze zielonych igielek.wersja nocna-ja bym poogladal zdjecia robione noca i wtedy robil nocna wersje-swiatlo od wnetrzna z okien nie pada na trawe.jest zbyt ciemno.czarno az , za czarno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności