Skocz do zawartości

Nagana


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

Hej - dzis bylem w pracy a ze u nas tj w zakladzie w ktorym robie nie ma wolnego w dni takie jak dzisiaj (swieto) to pojechalem sobie rano - okazalo sie ze mam na druga zmiane - wkurzony cisnalem swoimi kanapkami w szafke z odleglosci 6 metrow :) a kierownik zmiany powiedział ze mam nagane.

 

Wrociłem do chate i teraz pytam was z czym to sie wiaze - czy w dzien swiat taki jak dzis pracowawca moze mi wlepic nagane bo słyszalem ze nie, i czy wiaze sie to zaraz z zwolnieniem ?

 

Na siecie nie wiele pisza o tego typu sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ważne czy nagana z wpisem do akt czy nie, ale i tak żadna z nich nie ma związku ze zwolnieniem.

 

nie wiem czy z wpisem bo wyszedłem... ale premie itd ucinaja na tej podstawie prawda ?

 

I jak to jest z tym dniem swiatecznym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo poza godzinami pracy nie powinno cie byc w zakladzie (chyba, ze to sa nadgodziny). Poza tym zawsze mozesz powiedziec (napisac w odwolaniu), ze nie zauwazyles kierownika - wtedy nie bedzie mowy o lekcewazeniu. No, chyba ze rzucales kanapkami w kierownika tylko ci sie reka omcknela i nie trafiles. Podobnego wytlumaczenia moglbys uzyc z tym rzutem - tylko ciezko byloby wyjasnic sile przy tym omcknieciu (podejrzewam, ze skoro do szafki bylo 6m to sila byla dosc znaczna).

Na marginesie olalbym taka nagane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosz co to za firma ktora wystawia za takie cos nagany :D.Ja bym byl na tyle powazny ze bym i wzamian rzucil wypowiedzenie

 

eee.. wątpię, że firma

człowiek taki się znalazł

w "najlepszej" firmie znajdzie się burak, który będzie lansował się swoją namiastką władzy i w "najgorszej" znajdzie się ten sprawiedliwy

ludzie...

jak to pisało kiedyś w SS

"jedni kolecjonują taborety, drudzy lubią jak im skarpetki śmierdzą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest premia uznaniowa (tak to chyba sie nazywa??) to moga Tobie ja obciaz za byle co.... Ja mam taka premie i wszystko zalezy od humoru i zasobnosci portwela szefa w danym miesiacu.... jak pracujesz w swieta to powinienes dostac tak samo jak za nadgodziny czli 2 pierwsze h pracy to 50 a nastepne 6h to 100 bynajmniej ja tak mam i ponoc jeszcze sie nalezy 1 dzien urlopu ale nie wiem :] I Bzyku dobrze gada z tym wypowiedzeniem :] Mialem taka sytuacje ze nie chceli mi dac pomocnika i powiedzialem ze sie zwalniam bo nie mam zamiaru tak tyrac za te pieniazki nop i teraz nie dosc ze mam pomocnika to jeszcze zarabiam dodatkowe 300 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie nie namawiam bo naprawde roznie bywa :]

Mozesz jeszcze pogadac z tym kolesiem moze nie jest az takim burakiem :]

Wiesz tylko czasami nie da sie pogadac i albo jest jeszcze gorzej albo koles zaczyna sie zastanawiac czy mu przypadkiem nie zaczynasz za bardzo slodzic i jak sie przyzwyczai to..... Najlepszym rozwiazaniem bedzie chyba jednak olanie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Hindus wiekszosc "szefow" ma to do siebie ze nie lubi ludzi ktorzy nie stoja rowno w szerego.

Idealny podwladny to trybik, nie zadaje za duzo pytan i mimo ze nie zgadza sie z wola przeloznego to i tak jest mu posluszny. Jak masz swoje zdani i za bardzo je manifestujesz to sie to mu nie podoba i bedzie sie przychrzanial.

Ja np mam taka sytuacje w robocie, ze moj szef wie ze jak mi cos nie podpasuje to bede darl jape;) I czasem ciezko jest;)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wypowiedzeniem to zalezy jaka sie ma pozycje w firmie i jak sie jest postrzeganym. tez zalezy od miasta i wielu innych czynnikow umnie to jest na tyle fajnie ze Z.G. to wiocha i znalezc kogos do roboty poza tymi co zamiast herbatki pija inne 40% to naprawde sztuka juz te czasy sie skonczyly kiedy ktos mowil na twoje miejsce jest 40 osobnikow przed bramą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tadzio: ja mialem kiedys haslo "ja wiem ze ty masz racje, ale zrob to po mojemu"

tylko ciezko byloby wyjasnic sile przy tym omcknieciu (podejrzewam, ze skoro do szafki bylo 6m to sila byla dosc znaczna).

zalezy z czym byla ta kanapka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności