Skocz do zawartości

przepalenia na elementach z refleksem


kjubas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !!

Czy ktokolwiek moze mi powiedziec skad sie biora takie przepalenia szyb?? Nie umiem sobie z tym poradzic w ogole. Swiatelm w scenie jest v-ray sun i sky. robi mi sie ot zawsze na elementach ktore maja wlaczony przynajmniej maly refleks. Niezaleznie od sceny .... :(

 

15cf9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie zalapalem swrsc. Te przepalenie czy zmieniaja miejsce? tak, Nie zawsze sa w tym samym miejscu, sa rowniez w innych przypadkowych ale zawsze na materiale z refleksem

 

No to chyba masz to samo co ja. za każdym renderingiem te przepalenia pojawiały się w innym miejscu. U mnie była to wina Light Cache - sprawdź czy nie LC wczytuje Tobie ze starego pliku, który wcześniej zapisałeś. Jak nie, to zmniejsz troszke sampli w LC (np o 200-300) lub jego rozmiar nieznacznie. Kombinuj, w końcu znikną (mi się jakoś udało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest w takim razie ktokolwiek kto wie jak to rozwiazac?? nie jest przecez tak ze wszsystkim sie to robi i nie wie jak sobie z tym poradzic. Moze panowie przeslecie jakas przykladowa scenke z poprawnymi ustawieniami. Oferuje duża czekolade z orzechami... :P dla zmotywowania... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności