Skocz do zawartości

Scena 3D: Dworzec we Wło..... !!!


Nash23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bez Pana Andrzeja i butelek taniego wina typu "złote grono", "komandos" było by tu pusto:P

A tak poza tym:

- Widok za oknem jakoś mi nie podchodzi,

- fajne refleksy na ławkach, ale nie naturalne. Światło z prawej strony powinno być intensywniejsze,

- fajny materiał tego krzesła, siedzenia czy co to jest (chyba wiesz o co chodzi:P)

 

Ogólnie podoba mi się. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to niektóre rzeczy jakby są z innej bajki. jak brudzimy i robimy klimat syfu polskiego pkp to może na każdej tex? ja bym dał 3 razy więcej zacieków i wszelkiego rodzaju uszczerbków. własnie. uszczerbki. jest czystko, ale wszystko w dobrym stanie. moze popsujemy, poprzesuwamy, połąmiemy deski w ławkach? po prostu dla mnie jest klimat tylko do połowy... popsuj ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Dzwoni do mnie Edgar że P. Andrzeja nie chce w koalicji i mam zdjąc ten plakat. Oczywiście odmówiłem a że jestem przezorny to czym prędzej pobiegłem do sklepu metalowego zakupić paczkę gwoździ. Teraz ja mam całe kilo do politycznej trumny Edgara.

Tak na poważnie to pracka powstała w 1 dzień a komp męczył ją przez noc. Wiem że jest troszkę niedociągnięć (sufit, butelki i to coś za oknem) ale tak mnie jakoś naszło więc się urodziło.

Zdjęcia P. Przemysława nie znalazłem. Chyba nie lubi się fotografować.

Wielkie dzięki za komenty.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności