Skocz do zawartości

[architektura] 5th @ NY


Świerk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no niestety na mnie nie robi specjalnego..sorry. Przede wszystkim nie do konca postprodukcja na pierwszym planie sie udala. Poza tym calkiem ciekawie, ale jakos tak malo zycia w tym wszystkim. Popracuj jeszcze nad tym jesli mozesz/masz czas, a bedzie sweitnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postprocess - hmm...nie chce podawac konkretnych przykladow, ale tez robilem przy exteriorach (budynki fostera, libeskinda), zwroc uwage jak one sa wykanczane. Chodzi mi o to, ze zrobiles poprawna wizke, a nie imponujacy obrazek rzucajacy na kolana i bedacy jednoczenie swietnym materialem marketingowym. A takei bylo chyba zalozenie?

 

Nie lubie RPCow, jest tysiace innych sposobow na dodanie zycia na pierwszym planie :) Generalnie przede wszystkim masz plastikowe drzewka, a to juz kwestia pieciu minut w szopie majac dobry material na channelowanie masek, moglbys dodac jakies postaci lub wozki, ale to nie konieczne. Po prostu wszystko na pierwszym planie jest takie jakies sztuczne i plastikowe. Mozna by to lepiej dokonczyc, bo wizka zapowiada sie bardzo ciekawie. Zwroc uwage tez na materialy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu - bynajmniej nie o cukierkowosci tu mowilem, a bardziej o rzetelnym, realistycznym i zywym miejscu, ktore przyciaga potencjalnego klienta. Wiadomo, ze jak robisz fotki, to starasz sie miec dobre kontrasty,a nie pochmurne niebo, yup? Mniej wiecej to samo sie tyczy wizki, inaczej nie pelni swojego zadania. Dobra, koncze juz marudzic, bo wyjdzie, ze sie czepiam, a wizka mi sie przeca podoba, choc nie rzucila na kolana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności