Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem maxa


Tomala

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie ratujcie przychodzę sobie wieczorem do domu włączam maxa a tu nic. W menadżerze zadań windows jest widoczny proces 3dsmax.exe ale nic poza tym. Przy próbie naprawy instalacji wyskakuje błąd: "Error 1920. Service 'mi-raysat_3dsmax8' (mi-raysat_3dsmax8) failed to start. Verify that you have sufficient privileges to start system services." Jeżeli ktoś będzie wiedział o co chodzi to bardzo proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Master Kiełbaster nie wiem o co Ci chodzi ale sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana bo usunąłem maxa i zainstalować go też się nie da znowu jakiś błąd wyskakuje chyba rozpier.... kompa bo już nie wiem co mam zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek no właśnie ja nic nie robiłem (ale mam młodszego brata).

Ema421 format przez kilka najbliższych dni nie wchodzi w rachubę. Przy próbie instalacji maxa wyskakuje już jakiś inny błąd niż ten co przy naprawie że coś z aktualną instalacją windowsa jest nie tak.

PS max 9 działa normalnie ale nie mogę w nim pracować bo sceny muszą być zgodne maxem 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to przez kilka dni prawdopodobnie masz maxa z głowy ;p chyba że potrafisz czyścić rejestr albo masz kogoś kto Ci to zrobi, podobno pomaga...wtedy usuwasz maxa, wszystkie po nim pamiątki i próbujesz od nowa, a nuż zadziała. chyba że masz tyle miejsca na dyskach żeby doinstalować druga instalkę windowsa chwilowo, albo jakąś Virtualną maszynę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jak zdeinstalujesz 9, to 8 dalej nie działa?

bo być może korzystają gdzieś z tych samych plików, a 8 nie potrafi czytać tych plików jeśli 9 w nich mieszał. wydaje mi się że miałam taki konflikt między 4 a 6, ale nie jestem już pewna bo to dawno temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeskanowałem cały dysk antywirusem wyczyściłem rejestr ze zbędnych wpisów( programik reg cure) usunąłem wszelkie ślady po instalacji maxa 8 nawet chciałem przywrócić stan systemu do ustawień kiedy wszystko działało(ale się nie dało) i przy instalacji maxa 8 wyskakuje błąd: "Error 1722. There is a problem with this Windows Installer package. A program run as a part of the setup did not finish as expected. Contact your support personel or package vendor." No cuda jakieś może ktoś będzie wiedział co jest grane bo ja już nie mam pomysłów co robić. Dziewiątka działa normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://discussion.autodesk.com/thread.jspa?threadID=589383

może to pomoże, dotyczy co prawda innego programu, ale błąd ten sam, być może rozwiązanie też podobne. (skoro błąd dotyczy windows installer package, a nie samego maxa).

ale nie czytałam tego do końca.

No i jeszcze możesz na googlach poszukać coś na temat "error 1722", tak na szybko znalazłam tylko jeszcze linki do takiego problemu przy instalacji javy, ale może ty więcej znajdziesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu dzięki ten koleś rozwiązał problem usuwając pewien klucz z rejestru zanalazłem ten klucz i też usunąłem a także wszystkie klucze dotyczące maxa 8 i problem dalej wystepuje. Chyba trzeba się będzie przerzucić na dziewiątkę. Zastanawiam się tylko jak to się stało że max 8 przestał działać, przecież nic nie zrobiłem i czy format pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności