Skocz do zawartości

postać 3D: Królowa (potepionych?)


Yamakasi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zaczynam nowy projekt model cartoon ktory tworzylem wczesniej z kazdym dniem mi sie nie podobal i widzialem wiecej bledow.

Tym razem bedzie to portret wzorowany na Akashy z filmow krolowa potepionych

tutaj link do plakatu

http://queenofthedamned.warnerbros.com/images/poster-onesheet_t.jpg

i kilka z filmu

http://gfx.filmweb.pl/ph/19/08/31908/6623.1.jpg

http://gfx.filmweb.pl/ph/19/08/31908/6624.1.jpg

lecz nie bede sie trzymal kurczowo stylu krolowej i bardzo luzno do tego podchodze. Wieczorkiem pierwsze rendery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

specjalnie dla Ciebie Blade :)

01.jpg

02.jpg

 

a pisalem ze zamieszcze wieczorem poniewaz mam problem z displacementem gdy go juz weksportuje z zbrusha max mowi ze nie moze odczytac tego tifa ..uzywam zbrusha 3.1 z multi disp 3 .. dodam ze mam wszystko chyba tak ustawione jak bylo to mowione w jednym z videotutoriali zamieszczonych na forum

 

i przez ten problem z disp ucho i kilka innych czesci wyglada dosc fatalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitaM!!

fajnny pomysl :)

teraz sam model, szczerze ?

niezbyt :)

za duzo bledow zeby wymieniac :D

nos fatalny,szczeka za bardzo wysunieta, oczy tez dziwnie :)

czekamy na next update, masz jakies blueprinty referki czy cos ? :)

pozdro

 

To mnie zabiłeś teraz xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje pokazaywać model wprost z Zbrusha :) co do samej głowy to bardziej przypomina męską jakiegoś młodzieńca. uszu sie nie czepiam jesli to wina displace'a. nos za szeroki i ogólnei coś w nim nei gra. usta do poprawy, zwłaszcza kąciki. powodzenia :) poczułem sie wyróżnipony ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim za komentarze :)

nielot - dzieki za porady i ostry ? komentarz ;) wziolem sie troche za ta moja baze i poprawilem usta nos calkowicie od poczatku modelowany bledy na siatce rowniez postaralem sie zniwelowac do minimum co do referek to to co widziales jednak model tworze z glowy bez referencji staralem sie tylko by oczy aha noo tak oczy tez poprawilem bo sie wam nie podobaja :P ale jednak caly czas chce by byly nieco kocie

 

wizz - bo ja tworze nowy styl :P hehehe

 

cookiez - :P byl szczery ale ja to cenie mozecie ostro jechac po mojej pracy dzieki temu ja bede porawial i mam nadzieje ze na lepsze :D

 

soad - pisalem ze uszy tak wygaldaj bo mam problem z zbrushem i nie moge nalozyc mojego displacementu w maksie bo wyskakuje mi blad (a ustawienie mapy disp w zbrushu mam wedlug videotutka od klicka) z faktem tylko ze urzywam zbrusha 3.1 z multi disp 3

 

razi - nie tyle co poczatki co powrot po 3? latach do maxa ;) a sie od tego czasu duzo zmienilo w swiecie grafiki :D wiac hmm fakt poczatki ;)

 

bacry - SiSi tak :D a wspominalem juz ze nie umiem nalozyc mapy ? ;P

 

 

OKEJ ale sie rozpisalem teraz update:

03.jpg

04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie to nie przez miejscie na dysku wolnego jest jeszcze bardzo duzo ;)

problem juz rozwiazalem do multi displacement 3 jest inny kod bym wszystko gralo z maxem dla tych co nie znaja to : DE-LAEK-EAEAEA-R32

wieczorem albo jutro rano wysle pierwsze sceny z zbrusha :* .. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne update:

wymodelowane od poczatku ucho kilka poprawek w siatce i lini policzek i rezygnuje z brushowanie tej postaci ma byc to mlodka kobieta a w zbrushu to tylko potrafie postarzec ludzi ;) chyba ze znacie jakies dobre motywy w zbrushu ? ktore mogly by nadac temu modelowi wiecej "dynamizmu" myslalem o jakies bliznie przechodzacej przez oko skoro to panna potepiona ;)

05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności