Skocz do zawartości

Pytania, różne...


Gavreel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

To będzie mój wątek z różnymi pytaniami, które co jakiś czas wpadają mi do głowy lub gdy mnie coś trapi. Zakładam go żeby nie tworzyć nowego wątku za każdym razem gdy coś mi wpadnie do łba, oto pierwsze pytanka:

 

1. Windows + Photoshop CS + RAM (4GB)

 

2. Kupiłem sobie ostatnio kurtkę Coalitiongear i powiedziano mi żeby ją impregnować co jakiś czas. Czym?

 

Narazie tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A ile ramu max mozna przydzielic PS CS3 ?

Sam PS nie ma chyba ograniczeń; ograniczeniem jest system, jeśli 32bit, to 2GB, z możliwością rozszerzenia do 3GB z "3GB switch", w 64bit systemie jest to dużo więcej (nie pamiętam ile, ale nie prędko będziemy mieć takie ilości w pc-tach :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linux i XSI :) ...

Ale tak na serio, to musisz to sobie przekalkulować... mnie osobiście vista drażni niemiłosiernie (mimo paru drobnych plusów) i nie mam zamiaru zmieniać xp na tego paszteta, póki jakiś producent softu mnie nie zmusi... ale jeżeli kupujesz dopiero nowy system, to vista jest bardziej przyszłościowa, microsoft już zapowiedział, kiedy skończy sprzedaż i wsparcie dla xp, a producenci muszą się do tego dostosować (produkcja programu dla kilku systemów to dodatkowe koszty) ale nie spodziewałbym się raczej, że max2008, czy 2009 będzie "vista only", to tylko raczej długotrwałego starzenia się xp'ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlosss - tylko że update kosztuje, dość komfortowa sytuacja była jeszcze jakieś pare miesięcy temu, gdy razem z xp dostawałeś w promocji upgrade do visty... ale promocja przeszła i dlatego gadałem o kalkulowaniu...

 

fikołek - zapomniałeś o blenderze :)

 

Osobiście dawno bym zmienił windowsa na linuxa, tylko trzyma mnie tu (czyt. na xp) niechęć adobe'iego do linuxa, nie mam jakichs konkretnych danych, ale wydaje się, że linux zdobywa coraz większą popularność (choćby dzięki przyjaznemu (i dobrze rozreklamowanemu) ubuntu), przyjdzie poczekać na cs4 albo cs5 - może w końcu się zdecydują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ale teraz z kolei pomyślałem o procku, bo mam 4 rdzeniówkę, i czy przy viście nie był by wydajniejszy, tzn. czy vista go nie wykorzystuje lepiej?

 

linux jakoś mnie nie przekonuje :P no a jeszcze jakieś przerzucanie to wogóle ;) max rulezzzz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności