Skocz do zawartości

Finished 2D: Recharge [update]


OmeN2501

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna "fantastyczna" okladka dla Fabryki Slow. I to w dodatku szybka (nie liczac wczesniejszych porazkowych wersji, 2 wieczory) . Troche trudne oswietlenie narzucili, bo wyszlo tak ze cieple jest w tle a zimne z przodu, no i sie meczylem troche zeby to jakos wygladalo. Reka i czesciowo twarz z referki - calosc recznie, nawet pol tekstury nie zuzylem ;]

 

Krytyka jak zwykle mile widziana

 

wiedzma1120.jpg

 

 

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak błyskawica do kitu;) Ale jeszcze się nie mogę otrząsnąć po panience-nawet jej włoski nad wargą widać :D- świetne to babsko! Ja bym jeszcze oko przyciemniła, skontrastowała z resztą, bo takie lekko za mgłą jest czy cuś...

świetna pracka, 3D jak się patrzy-mmm....:)

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle sie przy 2d nie udzielam, ale co mi tam, moze napisze cos mądrego :)

Ta blyskawica rzeczywiscie ciut dziwna, ale z drugiej strony jakby dodac do niej glowy itp to by to strasznie zalatywalo typowym szopowym efekciarstwem.

Moglbyś sprobowac dac lekki highlight na prawym oku (znaczy sie lewym z punktu widzenia odbiorcy) pochodzacy od tej czerwonej poswiaty w tle... chociaz nie wiem czy by to makabrycznie nie wygladalo :)

No, to takie moje gdybania

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale od ogółu do szczegółu-od plamy de kresek? czy są miejsa, gdzie w ogólenie nie kreskujesz? brush naturalny czy zwykły? bo że okrągły to przeczytałam, ale oprócz...

A tak tylko;P

Teraz jak mirach napisał, to też mi się widzi taki pobłysk w oku od pomarańczowej łuny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rycina pierwsza klasa, można by rzec że na miarę Omena, świetne spojrzenie ma kobitka, ale faktycznie z lightingiem można by coś pokombinować no i może by dobrze było jej trochę tważyczkę ocieplić od stony pomarańczowego światła ale pewien nie jestem ;] Gratuluje techniki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, b.mi sie podoba arcik i dobrze ze takie oswietlenie narzucili, bo naprawde fajnie wyglada :) Moze faktycznie by pokombinowac z oswietleniem co niektorych miejsc- troche wiecej swiatla na twarzy od tej blyskawicy/ubraniu/wlosach bo nic sie tam nie dzieje i wyglada jakby blyskawica nie dawala swiatla-bardziej na taka wklejona wyglada... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suche ma jakies usta i popękane :) i co mi w okolicach oka nie pasuje ale nie wiem co..

ale generalnie to włosy od "ciepłej strony" mistrz...a błyskawica mi sie podoba bo przechodzi w taką prawie grafike..nie wszystko jak dla mnie musi byc realistyczne na siłę...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nas dwóch to ty jestes master ale ja na twoim miejscu to bym zgasił trochę lewa stronę a dał wiecej soft lajtu po prawej >> odnoszę tez wrazenie ze perspektywa twarzy troche szwankuje >> mianowicie wydaje mi sie ze jej nos jest skrzywiony w stronę prawego oka , uciąłbym tez kawałek czoła nad prawym okiem i przepkrzywił usta odrobine zgodnie ze wskazówkami zegara. Piorun to wiadomo ze kicha wyszła ;P no i tak sobie jeszcze mysle ze mogłoby być fajnie gdyby ten piorun z czubków palców wychodził i dalej łączył sie większy słup światła :

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest lepiej, postac zaczela zyc a nie wygladac troszke jak model, no ale kurcze cos nie tak jest ciagle z tymi blyskawicami- rozowo/fioletowe ? juz tamte byly lepsze bo te miejscami wygladaja jakbys maznal poprostu jednym ostrym kolorem sobie ksztalt blyskawicy(chodzi o ten roz bijacy po oczach)tak mi sie wydaje co i tak nie zmienia tego ze ta wersja jest zdecydowanie lepsza :). pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy poprawiałeś coś czy nie (pewnie tak), ale teraz błyskawica wygląda bardzo fajnie, cały obrazek wygląda świetnie, szczególnie te rozwiane włosy przez które przebija się światło słońca :)

przyczepiłbym się do włosów na jej skroni, sprawiają wrażenie doczepianych, nosa, bo taki trochę w jej prawo przesunięty, i ust, bo jakby za mocno się umalowała, poza tym jest świetnie, już prawie gotowe do podziwiania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nooo stary ja tych uwag jak wody potrzebuje :] Nie mam z kim prac konsultowac na zywca, a czasem jak sie na czym zafiksuje to kicha wychodzi. I od tego mam was :D A uwagi po swojemu tam filtruje :P

Tak czy inaczej poprawilem kilka drobiazgow, to co w pierwszym poscie to juz final bo za nastepna okladke musze sie brac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że jeżeli ta błyskawica miała by realniej wyglądac to przydało by się zaobserwować jakies jej efekty: np rozwiany włos od podmuchu wyładowania czy jakieś smużki dymu. Chyba nie w samej błyskawicy jest problem ale w otoczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności