Skocz do zawartości

Bitwa 2D - III edycja - Fotomontaż


leander

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 407
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

WSZEDZIE DOBRZE ALE PRZED WLASNYM KOMPEM NAJLEPIEJ

_________________________________

no niewiele pracek doszlo w tym tygodniu ;-(... tyle ze te co wskoczyly sa niezle... wuuł nawet troche namieszal ta druga propozycja ;-D... moze jest troszku niedopracowana ale rzeczywiscie cool..

_________________________________

Phantom: eee nie zgadzam sie z toba... pracka wuuł`a jest extra ale nie najlepsza... moze gdyby ja dopracowal...

_________________________________

Erni: tak juz jestem... tyle co wrocilem (teoretycznie... bo praktycznie jestem od wczoraj wieczorka ale nie mialem czasu siasc do kompa -> fajnie miec piatki wolne ;-D... no prawie wolne ;-p)... specjalnie dla ciebie wrzucam szybka pracke ;-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erni: tak mysle i mysle o czym ty do mnie rozmawiasz ;-p... a tobie chodzi o tego zombiaka ;-D... no niestety piratow jeszcze nie widzialem ;-( ale zamierzam odrobic zaleglosci...

_________________________________

pawel: imienia nie ma bo go nie znaja... widziano go tylko jak wynosil lizaka z hurtowni slodyczy ;-p

_________________________________

finish... ja juz dobieglem do mety -> nic chyba wiecej nie zamieszcze bo czego sie tkne to mi nie wychodzi ;-( i brakuje mi jakos fajnych pomyslow - ciemnosc widze oj ciemnosc... poczekam tylko spokojnie na pomiar czasu ;-D... i mam nadzieje ze nie bede ostatni...

POWODZENIA EVERYone (to jest wszystkim ;-p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwile mnie nie bylo i nagle \"BOOM\" tyle ciekawych prac. No, no..., a poziom wysoki - brak slow chlopaki.

Caly czas mam sporo [nauka] , ale moze jeszcze dzis cos zrobie.

 

leander: twoje prace potrafia zaskoczyc

 

KjMy: swietny zolw (przy prawym oku widze rozmycie), ale praca COOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki :) Trochę się bałem, że praca naruszy \"zasady powszechnie przyjętych norm etycznych\" ale nie widzę wzburzenia :)

 

\"Doom\" bo od tytułu filmu. \"Quake generation\" brzmi niezbyt górnolotnie :)

 

\"Korona\" w 3dsmax wykonana.

 

a propos korony jeszcze jedna wersja (trochę lepiej osadzona)

 

leander-fotomontaz20_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drodze wyjątku wszystkie prace nadesłane między 24:00 a 24:02 zostaną jeszcze zakwalifikowane do konkursu ;)

 

Tak więc konkurs uważam za zamknięty :)

 

W BITWIE wystartowało 206 prac nadesłanych przez 44 uczestników (swoją drogą nieźle się uśmiałem przy ich zbieraniu:)). Wkrótce pojawi się ankieta dot. nagrody publiczoności a jury, czyli wszyscy moderatorzy, od jutra rozpoczną wybór najlepszych prac. Wyniki niebawem.

 

Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w zabawie :)

 

/leander

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności